İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Bağlantılar Hakkında

Akblog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Merhabalar arkadaşlar.
Size birşey danışmak istiyorum. Yardımcı olabilirseniz memnun olurum ve inşallah bilgisi olan varsa yardımcı olursunuz.
Daha önce sitemde konu açmıştım ve sizlerden gördüğünüz gibi resimde s-e-x kasedi bağlantısı var ve bunu kaldırmak istiyorum. Nasıl yapabilirim.
Kaldırılıyorsa nasıl kaldırılır ve kaldırıldığında sitemin sıralaması düşer mi yani google sıralaması. Selametle Allah'a emanetsiniz.
google-baglantilar.jpg

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
wm toolstan site link kısmından alt bağlantılarını yönetebiliyorsun

xman35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Blogunla ne kadar alakalı bir başlık ve konu değil mi?İnşallah bundan sonra bu tür günü birlik oyunlara alet olmazsın üstad...

seckin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benimde buna benzeyen bir sorunum var.sitemle hiç alakalı olmamasına rağmen en çok aranan kelime pictures.webmastertools tan bakıyorum,iç bağlantılar kısmında /?dec=julian-wells-pictures gibi bağlantılar var.bunları kaldırabilir miyim?bir yolu var mıdır?

aofemin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
karısık site

ya site çokmu karışık

Ekleme: ya site çokmu karışık

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5