İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Ban Checker ve Sandbox çıkma önerileri

netizmir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
BİR ÖNERİ
Siteniz Google amca tarafından gözaltına alındıysa.
Adwords tan reklam vererek bu nu kaldırabilme şansınız var diye duydum.
Fakat tabikii içeriği değiştirerek adam gibi siteyi düzelteceniz.

Sanırım Google amca kendine para verenlerin sitelerini daha bir ayrı indexliyor tarıyor..(BU BİLGİ KESİN)
aylık 10-15 ytl lik 1-2 ay reklam vermeniz sanırım Google Ban Checker ve Sandbox çıkmak için bir çözüm olabilir diye duydum
VARMI TAM BİLGİSİ OLAN?

(bence olabilir)

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zannetmiyorum ya, adamlar iktidarlarını(ki bu teknolojileri demek aynı zamanda) 2-3 kuruş için satmazlar.

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
yaptıkları herşeyin ticari bir amacı olduğunu düşünürsek, teknolojilerini de ticarete göre uyarlamaları pek ters değil yani.

ama yaptıkları, hatadır bence.. yani kötü site kötü sitedir. ve bu gidişle (çöplüğe dönmüş vaziyette, en azından com.tr böyle görüyoruz) google "atta" olcak gibi..

Eglence-Siteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Para verenin sitesini daha cok gezip indekslemesi üstlere cikarmasi anlamina gelmiyor.
Üstlere cikarirsa zaten site sahibi reklami kesecektir :)

Bu da benim fikrim

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
adsense ve adwords ile ilişkisi olan siteleri daha çok gezdiği zaten biliniyor, ama sonuçlarda üstlere çıkarması konusunda senin dedigin de mantıklı..

ama genel olarak fayda sağlıyor bunlar

AlwaysFc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
kesınlıkle katılmıyorum domaını aldıımda banlıydı maıller attım cvp bıle yazılmadı 8 ay boyunca hep adwords ıle reklam yaptım ve banım 8.ay sonunda kalktı

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Adwords hakkında çok şey yazardımda artık bilgi paylaşmaya gelmiyor malum çok spamcı var.

mgora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fasarya , organik arama ile reklam ayrı şeyler bunu unutmayın bu tarz bir müdahaleye google hiç yanaşmadı şimdiye kadar kaldı ki bu tarz bir müdahale yaparlarsa işin sarpa saracağını baştan anlayabilecek adamlar var başlarında.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5