İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google ban dırdı benide :)

Y

yaBgu

Misafir
arkadaslar bildigim kadarıyla google ip ile degil modeminizin sabit numarasıyla ilgileniyor.(yanlışım olmasın bildigim kadarıyla diyorum) siz degisken ip kullansanızda modeminizin sabit bi numarası war sanırım burdan acık veriliyor.
ben bu adsense ile bugune kadar öğrendiklerime dayanarak söyluyorum,hilesiz sitenin bile hileli siteler kadar banlanma olasılığı war.işiniz biraz şansa birazda olasılıkları azaltmaya baglı.olay su ne kadar farklı gösterim alırsanız o kadar ban şansı azalır ama banlanmıcanızın garantisi yok.
konuyu açan arkadasa:dostum heryeri gez heryerden faklı farklı aç üşenirim diyosan o ayrı ama git farklı farklı cafelerden hallet işlerini derim.en azından garanti olur,kafana bieşy takıldımı farklı bi cafeye gidersen kafana takılanları kısa süreliğine silmiş olursun :)
herkese bol kazanclar

olay su ne kadar farklı gösterim alırsanız o kadar ban şansı azalır

burada ne kadar çok gösterim alırsanız banlanma şansınız azalır mı demek istediniz?

bir de küçük bir tavsiye adsenseden banlanan sitenizden yeni açacağınız siteye link vermemeye dikkat edin, domain bilgileriniz farklı tutmaya bakın, host firmanızı yani banlanan site adresinin ip sindn farklı olmasına dikkat etmenizi tavsiye ederim.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Bir kere banlanan ayni zihniyet ile tekrar banlanacagi icin bosuna emek ve zaman sarfiyati icindesiniz. Hesabi actiginizda eskisiyle ilintili bulunmasa bile yeniden banlanacak (360 derece farkli bir kullanimda olmazsa) Dolayisiyla bosverin.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir kere banlanan ayni zihniyet ile tekrar banlanacagi icin bosuna emek ve zaman sarfiyati icindesiniz. Hesabi actiginizda eskisiyle ilintili bulunmasa bile yeniden banlanacak (360 derece farkli bir kullanimda olmazsa) Dolayisiyla bosverin.
360 derece olursa yine aynı noktaya gelir, 180 dereceyi öneriyorum onun yerine :p

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Hakikaten utandim kendimden, ne o matematik, beni banlasin google.

Host ile alakasi olmaz, oturup hangi hostdan diye ugrasacak vakitleri bile olmaz.

A

Anıl Kutman

Misafir
olay su ne kadar farklı gösterim alırsanız o kadar ban şansı azalır
burada ne kadar çok gösterim alırsanız banlanma şansınız azalır mı demek istediniz?

bir de küçük bir tavsiye adsenseden banlanan sitenizden yeni açacağınız siteye link vermemeye dikkat edin, domain bilgileriniz farklı tutmaya bakın, host firmanızı yani banlanan site adresinin ip sindn farklı olmasına dikkat etmenizi tavsiye ederim.

aynen oyle soylemek istedim.ne kadar cok farklı adresten gösterim alırsan o sans o kadar düşer.
birde su host reseller ile ilgili söylemek istiyorum.Angelonun dediği gibi bi alakası yok.isim adres ve aradaki ufak ayrıntılar önemli hepsi.bunlarda zaten forumda heryerde yazılı.
hadi birde hamitdede ye yazıyım ayıp olmasın.hesabına bakmak için cafeye git demek istemedim,yanlış anlaşıldı sanırım.sadece işini garantiye almak için gez dolaş dedim :) .dediğin gibi çerezler ve değişken ıp ile bu iş çözülebilir.ama biliyosunuz konuştuğumuz konu bilgisayar.ne kadar sielrseniz slin heryerinde bisey kalabilir ;) "tasfiye" etmiyorum yani :)

Y

yaBgu

Misafir
1.incisi aynı sunucu diye banlayamazlar ozaman seni tanımayan biri o sunucuda barındırdığı sitesinin ne günahı var böyle bişi imkansız, bilgisayarın bi kendi ipleri vardır kendi çerezleri birde ip adresin vardır, pc nin browserindeki çerezleri herşeyi silersen birde adsl in statik değilde dinamik ise onuda bi kapatıp açman yeterli olacaktır. ondan sonra istediğin kadar kendi pc den nekadar kazandığına bakabilirsin, öyle bi kazandın paraya bakacan diye cafeye gitme gibi bir zahmete girmene gerek yok. bol kazançlar...

aynı sunucu olayı bir ihtimal sonuçta kimse neyin ne olduğunu tam olarak bilmiyor işini garantiye almak isteyen birisi banlandığı sitenin hostunda yeni bir siteyle adsenseye başvurmamalı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5