İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google ban dırdı benide :)

F

Facetious

Misafir
Arkadaşlar daha önceden aldığım bir domainim vardı,hatalı tıklamalardan dolayı adsense hesabım kapatıldı..Tabi büyük bir cahillik edip kendi adıma "kuralları iyi okumazsan olacağı buydu!!" bir domain daha aldım üzerinden yaklaşık 1 hafta geçtikten sonra diğeriyle bağlantılı olduğu için yeni sitemide banladılar..
Şimdi bu durumda ; ben ne yapayım allah aşkına aynı hosttan başkasının adına bir domain daha alsam yine o domaini aldığım kişi adına adsense başvursam problem olurmu??

En fazla kafamı kurcalayan bütün bunları yaptıktan sonra ben evdeki bilgisayarımdan adsenseyi kontrol ettiğimde eski problemimi yaşarmıyım yoksa gidipte bir cafeden falanmı sürekli adsenseye bakayım..

Küçük bir açıklamanın 40 yıl hatırı vardır :)

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Başka bir isim ve adresle yeniden başvur ve sakın diğer adreslere baktığın makinayla yeni alacak olduğun hesabına girme.Senin makina mimlenmiş konumda.Kolaygelsin...

F

Facetious

Misafir
Sürekli bakmak değil tabiki amacım....
Damage ve Senolcan tşk..ederim açıklamalar için...
Gugıl amca bizi o kadar korkutmuşkii bir sorum daha olacak sizlere..
Anladığım kadarıyla kodlar geldikten sonra bu işlemleride başka bir yerden yaparak siteye kodları entegre etmem gerekiyor dimi???

tşk..

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
hesabına girmediğin ve adsense e mail atmadığın sürece kendi bilgisayarından istediğini yapabilirsin.

F

Facetious

Misafir
Yahu benmi çok paranoyak oldum nedir :)
pigeon hesabına girmediğin sürece diyorsun...peki hesabıma girmeden bu kodları nasıl alacam.??? başka bir yerde hesabıma girip adsense yi kurup kodları alacam gelip evdeki bilgisayarımda da bunları siteye entegre edecem..
Umarım doğru yol bu olur..
kafam allak bullak oldu vallahi..:)

Phantasm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google desktop, toolbar vb. google ürünlerini önce bir sil,
hatta git format at. en temizi :)

google kafaya koyduysa zaten seni bulur ya.
ne mail geldi sana? hesaplarınız birbiriyle ilişkili mi dedi?
yoksa alanisimleri birbiriyle bağlantılı mı?

F

Facetious

Misafir
İlk aldığım domaindeki adsense hesabını geçersiz tıklamalardan dolayı kapattılar..
Daha sonra kendi adıma bir domain daha aldım (aynı hosttan) dolayısıyla ilk banlanan site benim adıma olduğu ve ikinciside aynı şekilde olduğu için birbiriyle bağdaştırıp ikinciyi de banladılar adsenseden..
o yüzden şimdi başkasının adına hem domain hem adsense başvurusu yapayım diyorum..
Tıkandığım nokta şurası:Adsense başvurdum diyelim kodlar geldi dolayısıyla ben bu kodları almak için hesabıma girmem lazım buradan yakalarlar die düşünüyorum,o yüzden bu kodları hesabıma başka bir yerden (cafe gibi) giriş yapıp aldıktan sonra evdeki bilgisayardan (daha önce giriş yaptığım bilgisayar) siteme yapıştırabilirmiyim...

indy

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Google'nin 18/19 kasim tarihlerinde swissotelde gercekle$en seminerinde emel hanim ve ozgur beyin soyledigi cumle $uydu.

Google ip nolari ile ilgilenmez.Bir internet cafede oldugunuzu farzedin.İp nolarinin google icin birincil derecede onemi yoktur.

LuGeLaS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google'nin 18/19 kasim tarihlerinde swissotelde gercekle$en seminerinde emel hanim ve ozgur beyin soyledigi cumle $uydu.

Google ip nolari ile ilgilenmez.Bir internet cafede oldugunuzu farzedin.İp nolarinin google icin birincil derecede onemi yoktur.

birincil derecede önemli olan neymiş

AlwaysFc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3

Nasıl anlıyorlar pekı,püf noktaları nelermıs

jamalgs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sadece ilgilenmediklerini söylerler ilgilendiklerini söylerlermi hiç? onu bizim araştırıp bulmamız lazım diycem ama arastırmakla olmuyor :) çok kafayı yormamak lazım :p

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
ilgilenmediklerinin söylemeleri ilgilenmedikleri anlamına gelmez...

Webalemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende baya once banladım ama yine aynı makineden başvurdum kabul edildi. 15 gündür hesap açık bir sorun yok.. hilenin h si bile yok artık banlancamı sanmam

A

Anıl Kutman

Misafir
arkadaslar bildigim kadarıyla google ip ile degil modeminizin sabit numarasıyla ilgileniyor.(yanlışım olmasın bildigim kadarıyla diyorum) siz degisken ip kullansanızda modeminizin sabit bi numarası war sanırım burdan acık veriliyor.
ben bu adsense ile bugune kadar öğrendiklerime dayanarak söyluyorum,hilesiz sitenin bile hileli siteler kadar banlanma olasılığı war.işiniz biraz şansa birazda olasılıkları azaltmaya baglı.olay su ne kadar farklı gösterim alırsanız o kadar ban şansı azalır ama banlanmıcanızın garantisi yok.
konuyu açan arkadasa:dostum heryeri gez heryerden faklı farklı aç üşenirim diyosan o ayrı ama git farklı farklı cafelerden hallet işlerini derim.en azından garanti olur,kafana bieşy takıldımı farklı bi cafeye gidersen kafana takılanları kısa süreliğine silmiş olursun :)
herkese bol kazanclar

Webalemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şimdi mail attım ister banlansın ister banlanmasın :) artık umrumda değil ama eski sorun önümde engel olmamalı :) herşeyi yazdım artık cevap bekliyeceğiz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5