İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Ban [Yaktın Beni Google]

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Geçmiş olsun arkadaşım gerçekten çok üzücü... Zor bir durum..

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
evet eski hesap değerlidir tezim suya düştü artık.. kalanlarda giderse yeni tezim olacak..

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok az kişi kalmıştır sanırım eski hesap sahibi, demek ki Google ne düzenli ödeme, ne eski üye dinlemiyor

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı isme eft gelir o normal. ama hesabın kapatıldığı bilgisayardan yeni hesap açıp devam etmek mümkün değil! nüanslar vardır. modemi değiştirmiştir mesela.
ya da açık cevap dediğiniz eskiden adsense-tr yi kullanırken şimdi adsense i kullanmaları bir ihtimal olabilir.

modemi değiştirmedim bilgisayarımda aynı.. bir kere banlandım ve sonra bir daha Allah kimseye göstermesin ban yemedim..

benim dilimde Tüy bitti ama siz devam edin mac adresi olayına.. ne diyim teknoloji cahillimi.?

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
ben de senin dediklerini yaptığımda banlandım çok kere. ne olacak şimdi?!

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şimdi biride çıkıp derse ki ben ikinizin dediğinide yaptım banlandım, arap sacına döner iş :D

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben de senin dediklerini yaptığımda banlandım çok kere. ne olacak şimdi?!

kusura kalma ama ban sebebin mac adresleri olamaz bence. Ve benim gibi bir çok kişi var banlanıpta sonradan hesap açan ben aynı bilgisayardan 3 hesap açtım ama hiç bişe olmadı şans dersin şimdi sen alakası yok kontrolu sağlam yapacaksın.. dediğim gibi ben durumu defalarca anlattım hatta artık dilimde tüy bitti..

yani google monitör seri nosuda alıyor o yüzden monitörüde değiştirin demiştim. artık bişey demiyorum gülüp geçiyorum.

forumcuali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
geçmiş olsun!...nedeni belli olmayan "ban"lar bizi ürkütüyor gerçekten..

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2006-11-30 en son mesaj, niye hortlattınız bu konuyu :p

Caesar, bakarsan buraya 2. kez üye olduğun AdSense'den de atıldın sanırım, sitende kodlar görüntülenemiyor.. Konuyu görürsen eğer bilgilendirirsen bizleri seviniriz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi