İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google ban zamanı ?

W

webkolik

Misafir
Forumda arama yaptım ama bulamadım. Google kaç gün bir siteye uğmazsa banlamış oluyor ?

G

guajira

Misafir
Öyle bi sınır olduğunu sanmıyorum ama el elden üstündür bilen varsa söylesin.

P

postmodern

Misafir
Yok öyle bir olay. Google ın uğrayacağı zaman bile tartışılır.

:)

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pr yüksekse sıklıkla uğrar ama pr düşükse sağı solu belli olmuyo

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sitene gelen linkler biterse google sitene gelemez.
google direk bir siteye gelmez linkten linke atlayarak gelir :p

Anadolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok uğraşma google la, taklaya gelirsin benim gibi. 5 tane 6 PR ye reklam verdik, Google üvey evlat yaptı bizi. Üstteki arkadaş bilir..

Saygılar..

C

c4®

Misafir
Bazen ; hiç gelmez , gözün yollarda kalır , ağıt yakarsın . Bazen de Linklerden linke atlar , senin linke girer , öyle öyle boş boş bakar sayfana , ucundan köşesinden bişiler al dersin , yinede almaz , ağıt yakarsın , Efe olur kendini dağlara vurursun , yinede fayda etmez. ;)
Google banladığı siteler 3-5 'i geçmez diyorlar , ceza verir . Bu ceza belli bir süre sonra kalkar , Bunun belli bir sınırı yok ...
Google 'da site:xxxxx.com diye aratırsan , durumunu görebilirsin. Eğer ceza aldıysan Sonuç bulunamadı çıkar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5