İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Ban! :)

erdjan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Gecmis olsun .. Bu arada site gercekten cok cabuk bandan kurtulmus veya kurtarmissin.. Zahmetine degmis. Kopru isine deginmek istiyorum. Bu arada benim sitemde de ayni uygulama mecvut sannedersem bir cok kside uyguluyordur. Ama anlamadigim nokta. illaki sitenin sikayet edilmesi mi gerekiyor-- yoksa bot mu buluyor

Isimiz cok zor artik..

YoLcU_34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
benimde pr5 sitem banlandı ozaman yeniydim ugraşsam açılırdı belki ama açılacagını bilmiyordum şimdi yine bi sitem banlandı yazı falan gönderdim degerlendirmeye aldılar ama bakalım sonuç ne olacak ama neden banlandıgına dair bi açıklama almadım 2 siteminde

erdjan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yolcu 34 Banlandigini nerden anliyorsun?.. Google'da cikmaman mi yoksa e-mail yoluyla sana bildiriyorlar mi? Kusra bakma ama biraz sacma gelcek..

Cunku filtreyeda sokabiliyorlar ve "banlandigin zaman" hic ziyaretcin gelmiyor mu? Benim de bir kac sitem var mubarek kis uykusu dedik yaz kis artik site uyur oldu.. Yani banlandi sanirim.. anliyamadim.. o yuzden soruyorum.

Cozum yolu lazim..

T

trgy

Misafir
Banlandığınız zaman Google Web Yöneticisi kısmına bir ileti bırakıyor neden banlandığınızla ilgili ve ne yapmanız gereken ile ilgili. Banlandığınız zaman sitenizin 1 adet indexi bile gözükmez. Google bot uğrayabilir. Sitemap index sayınız artabilir fakat onları normal bir ziyaretçi göremez. Ne zaman banınız kalkarsa o zaman gözükür.

Banlanan site ziyaretçi alabilir. Ya site adını yazarak girer ya da diğer arama motorlarından giriş yapar. Bunu en güzel ref gösteren bir adet sayaç koyarak görebilirsiniz.

Tatilkeyif.com un teması ücretsiz dağıtılan bir tema. Güzel bir tema fakat kodlamasını beğenmedim. Değiştirip düzenliyeceğim biraz temayı sadeleşmesi gerekli. Çok yük yapar o tema.

leonitef

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim bir sitem 2 senedir banlı duruyo. açılacak gibi de değil :) bıraktım artık

AmacDizayn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Turgay ilginç birisin. Fuub dan sonra burayı satın alman çok ilginç belki de akıllıca. Onu ileride göreceğiz. Adsense ile ilgili sayfa to nun artması ile ilgili hemen bir mail atsan iyi olacak. Şu tarihlerdeki oranlardan şüphelendiğini belirt. Önceden bildirmen işine yarar.

cuhadar

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Köprü bağlantılar için Vbulletinin eklentisi olması lazım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5