İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google bana mektup yazmış

bay_okan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben de merak ediyorum sitelerimi. Unutuyorum bazılarını. En son sık kullanılanlarıma ekledim sitelerimi artık unutmuyorum :)

Burada konusu geçen siteyi merak ettiyseniz onu atarım.

Konusu geceni ve aklınıza geleni atarsanız çok makbule gecer eli hanım :ıslık:

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Genel mesaj, daha önceleri denemiştik ve oldukça eskiye göre kazançlar düştü, denemenizde fayda var yinede.

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Denediniz ve kazançlar düştü mü :eek:ha:

Optimizasyon Ekibi Ekstra gelir için Arama için AdSense kullanın
Optimizasyon Ekibi xxx üzerinde AdSense metin reklamlarından daha fazla kazanın
Optimizasyon Ekibi yyy üzerinden daha fazla AdSense kazancı elde edin
Optimizasyon Ekibi www üzerindeki AdSense kazançlarınızı nasıl artırırsınız
Optimizasyon Ekibi aaaa üzerindeki AdSense kazançlarınızı nasıl artırırsınız

Dediklerini uyguladık ve kaybettik belki siz kazanırsınız :şekil:

• Like
Reactions: Eif

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Peki sonra eski haline getirdiğinizde kazançlar yükseldi mi?

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Peki sonra eski haline getirdiğinizde kazançlar yükseldi mi?

O duruma göre değişen birşey 3 gün düşük olur 4.gün yüksek değişken yani, fakat ortalamaya vurarsak önerdikleri yöntem oldukça vasat diyebilirim, zaten önerdikleri sitede hit fazla yok ise hiç kodları tekrar kaldırıp değiştirmeni önermem zamam kaybı :p

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Duruma bağlı olduğu için sordum zaten. Zaman zaman genel düşüşler yaşanıyor ya. Kod değişikliği dönemine denk gelmiş olabilir mi?

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Duruma bağlı olduğu için sordum zaten. Zaman zaman genel düşüşler yaşanıyor ya. Kod değişikliği dönemine denk gelmiş olabilir mi?

Tabiki öyle ihtimalde var her ne kadar düşük olsada fakat hadi 1-2 sitede öyle olucak hepsinde aynı anda değişiklik sonrası düşüş olması, değişime doğru ağır basıyor.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Anlıyorum. Bilgilendirme için teşekkürler. ++ :)

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Denemeyi çok istiyorum aslında. Sitemin son güzel görüntülerine bir az daha bakayım, sonra çirkin kodları ekleyeceğim :)

Mutlaka yazarım...

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Denemeyi çok istiyorum aslında. Sitemin son güzel görüntülerine bir az daha bakayım, sonra çirkin kodları ekleyeceğim :)

Mutlaka yazarım...
:)

Eğer Adsense reklamlarını tasarım için eklediyseniz zaten eklemenizin bir anlamı yok diye düşünüyorum :şekil:

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Öyle değil ama, bugüne kadar tasarımı bozduysa eklememeyi tercih ettim. Böyle bir uyarı gelince de ne yapacağımı düşünmeye başladım. Sonra da buraya yazdım.

Çoğunluk görüş eklenmesi yönünde.

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Öyle değil ama, bugüne kadar tasarımı bozduysa eklememeyi tercih ettim. Böyle bir uyarı gelince de ne yapacağımı düşünmeye başladım. Sonra da buraya yazdım.

Çoğunluk görüş eklenmesi yönünde.

Burada bâz almanız gereken taraf gelir yönü (bir nevi maddiyat )
Örnek vermek gerekirse rakamsal olarak; günlük 100 tekil hitli bir sitede değişiklik yaparsanız +0.5 & -0.5 oynar fakat 100.000 tekil hitli sitede yaparsanız +100 & -100 oynar günlük hesaplarsak ciddi rakam ) burada hitiniz ile orantılı geliri göz önünde bulundurmanızda fayda var diye düşünüyorum.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Bazı siteler vardır, hit gelirle doğru orantılı artmaz. Bu sitede az hit çok gelir olayı var. Analyticse göre 3 k tekil hiti var. Bu hit bazı günlerde 2-3 katına çıkıyor, ama adsense artmıyor.

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Bazı siteler vardır, hit gelirle doğru orantılı artmaz. Bu sitede az hit çok gelir olayı var. Analyticse göre 3 k tekil hiti var. Bu hit bazı günlerde 2-3 katına çıkıyor, ama adsense artmıyor.

Benim orada söylemek istediğim farklıydı tam ifade edememişim demek ki, neyse umarım sizin avantajınıza olur.

bay_okan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

Bence Denemelisin Bu Maddi Artıs Hit'e Gösterimede De Bakmaz
Sitenin İçerigine Kalitesine Ve Sadeliğine bakar senin siten oyle herkesin girip cıkacagı bir site degil ki ?

Ama yüksel arkadaşımızın Düşüş olur demeside
Denedigi bir siteyle Senin bir siteni aynı kefeye koyamaz ki

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Evet, tabii siteden siteye gelir durumu değişiyor.

Doğru söylüyorsun, deneyeceğim, ama bence sen de dene. ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5