İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google banladı hemde anlamsın yere

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Benim eski bir adsense hesabım vardı ama o hesaba bağlı olan maili kullanamıyordum, ne olur ne olmaz diyerek yeni bir hesap açtım ve sonra yeni açılan hesabı başka bir hesabınız zaten varmış biz bunu tespit ettik diye kapattılar... Şimdi o hesaba geçenlerde google dan yenilik maili gelmiş ve baktımki hesap kullanılabilir bir durumda : ) Anlamak çok zor google adsense yönetimini...

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yorumlar için çok saolun arkadaşlar valla kötü koydu bana kafam rahattı oradan gelecek para sayesinde adsl faturası laptop taksidi falan şimdi rezil olduk yeni bi arayışlar bulmam lazım :( googlenin hangi mailine türkçe mail atabilirim 100000de 1 olsada şansım şansımı denemek isterim

yzgulec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yorumlar için çok saolun arkadaşlar valla kötü koydu bana kafam rahattı oradan gelecek para sayesinde adsl faturası laptop taksidi falan şimdi rezil olduk yeni bi arayışlar bulmam lazım :( googlenin hangi mailine türkçe mail atabilirim 100000de 1 olsada şansım şansımı denemek isterim

AdSense'in ipiyle kuyuya inmemek lazım arkadaşım, geçmiş olsun :-(

baterist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adsense den 200$ bir kazıkta ben yemiştim vakti zamanında alakasız bir şekilde tam ödeme gününe birkaç gün kala sildiler...

gerekçe yine aynı...

ve en komiği de yok neymiş efendim paralar sahiplerine geri iletilecekmiş...

ya bırak şimdi... :)

gameforever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gerçekten kötü bir durum. birde haksız yere yapılmışsa....

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Dostum Şöyle Anlatıyım..
----> Nachizane Görüşüm : Kesinlikle Ne Olursa Olsun Kafeden Girmeyim Adsense Hesabınıza (1)
----> Kesinlikle Ne Olursa Olsun Başka Pc Den Girmeyin Adsense Hesabınıza (2)
Daha önceden Girdiğin Bir Bilgisayarda Bir Arkadaşımız Banlanmış Geçersiz Tıklamadan... Sende Orada Oturum Açmışsın... Bu Tarih Yakında Değil Uzak Bir Tarihte de Olabilir..

Teşekkürler.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ama çok saçma ya isteyen istediğini negüzel banlatır . birine sinir ol git sitesinden sürekli reklamlarına tıkla geçersiz tıklama diye atsınlar farkı bi çözüm getirmleri lazım bence

kenonstop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Googlenin en sık yaptığı banlama çeşidi banlamak için bahane bulamayınca bunu uyduruyor fakat sıkma canını site adresi banlanmıyor bazı arkadaşlar yanlış bilgi vermiş hesap banlanıyor biraz bekle yeni bir bilgisayardan yeni bir hesap kesinlikle farklı isim ve adresle yani başkasının üzerine açman gerekli banlandığın bilgisayardan bu hesabına giriş yapma. Adsense hesabına girdiğin bilgisayardan sakın ola banlandığın e-mail hesabınada girme. Mümkünse adsense hesabına explorer ile bağlan. Bir süre dahadevam edersin ama muhakkak biyerde iyi para kazanırsan yine banlanırsın. Geçmiş olsun.

İyi Çalışmalar.

kenonstop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ama çok saçma ya isteyen istediğini negüzel banlatır . birine sinir ol git sitesinden sürekli reklamlarına tıkla geçersiz tıklama diye atsınlar farkı bi çözüm getirmleri lazım bence

Neden çözüm getirsinki böylesi google için daha faydalı siz ödemeyietkilenen adwords kullanıcılarına iade edildiğine inanıyormusunuz. Bende yıllardan beri adwords kullanıyorum ama hiç iade olmuyor.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
arkadaşlar adamlar sizin üzerinizden para kazanıyor, dolayısıyla sizi banlamanın adamlara ne faydası var?
bu tarafı unutuyorsunuz!

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
0 dan başlamak gerekir demiş arkadaş bence 1 kere banlandı isen hiç başlama bir şekilde o hesapla baglantını buluyorlar.

kenonstop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar adamlar sizin üzerinizden para kazanıyor, dolayısıyla sizi banlamanın adamlara ne faydası var?
bu tarafı unutuyorsunuz!

Seni banlıyor kazandığın parayı ödemiyor sonra sen yeniden başvuruyorsun kabul ediyor güzel güzel kazandırıyor tam ödeme alacaksın hesabını biyerlere bağlıyor. Neden banlamasın.

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google'de zaten kazandığınız 300-500 $'ınıza kaldı, bırakın bu komplo teorilerini herkes işini doğru yapsın..
Atılan arkadaş ne dedi laptopumu ortak kullandım, hatası kendisinde..

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsense de küçük detaylara dikkat etmek gerekiyor.
Ben mesela bana arkadaşlar geldiğinde uyarıyorum sakin bu makineden benim sitenin reklamlarına tıklamayın diye,bir gün biri tıklıcak benim hesapta gidecek diye korkuyorum.
Sebepsiz ban olmaz ama bizden kaynaklanmayan şeylerden ötürü google yanlış anlayıp banlıyor,nerden bilsin sen mi kullanıyon makineyi başkası mı.
Arkadaşa da dikkatli olarak yeniden başla demek sanırım en iyisi...

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
senolcan'a katılıyorum gözden kaçırdığınız küçük detaylar büyük sonuçlar doğurabilir..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5