İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Başvuru yaptıgım site kapandı Şimdi ne olacak.

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
S.a
Google sözleşme yaptıgım sitem mahkeme kararı ıle kapatıldı. Şuan o domaini yenı aldıgıma yonlendırdım. Fakat Son gunlerde kesinlikle tık almıyor anlayamyıorum. Acaba sorunmu var. normalde gunluk en kotu 5 tık alırdım sımdı 1 haftadır 1 2 tık aldım toplam. BIrde Aşagıda bakarsanız google hesabıma gırınce farklı bır ikon çıkıyor.
http://img357.imageshack.us/img357/2483/adszqz2.jpg

Phantasm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siteni kanal olarak kayıt etsen hani?
daha fazla kazanırsın öyle. kanal aç kanal... tek site bile olsa kanala bağlı olsun.

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kanal var diğer sitede gosterım olmamış o yuzden gostermıyor capste.
konu içinde ve anasayfada olmadıgından dolayı orda.

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hayır google tarafından bir problem yok.Olsa o bir iki tıkıda alamazdın.

gameforever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Başvuru yaptığın site öenmlide değil, önemli olan şimdiki sitelerin kurallara uyup uymaması

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
teşekkür ederim bende boyle dusunuyordum. Hiçbir zaman Google kurallarını ihlal edici bır durum yapmam.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Mahkeme kurallariyla kapatilan bir sitede Google kurallarini da ihlal edici birseyler yapiyorsun demektir.

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Angelo bılıp bılmeden bu şekilde yorum yapamazsın.Sitede google ihlal edici birşey yok. Para kazanmak amacıyla sıte açmadım. Sadece ek gelir getırme ımkanı oldugu ıcın faydalanıyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5