İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Beni Banlarmı?(İlk Kazancım)

mindigow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sayfa Gösterimi:133
Tıklamalar:38
Sayfa TO:28,57% Tahmini Kazanç:3.52 $

Arkadaşlar bu sitemin birinci günü sizce nasıl?To oranı filan?Birde forumu azcık okudum ama mesela aynı ıp adresleri yarında tıklasa yarında 3.52 alsam böle giderse google beni banlarmı?Hiç Bir türlü hile yoktur sadece arkadaş çevresi filan tıkladılar(Doğru Söyleyeyim).Çok Yeniyim.Hem düşüncelerinizi hemde eleştirilerinizi alayım.Sonuçta siz biliyorsunuz.Saolunn

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Bu soruya kimse cevap veremez.
Ama bu tarz işlemler yapmamanız daha iyi.

mindigow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hıı peki kazncım nasıl çok düşükmü birde şeyi sorayım sitenize tekil 1000 ziyaretçi gelicek filan aylık belli ücrete doğrumu?Siz bilirsiniz.

crazii_78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
ben aynı şekilde yaptım 2 ay sonra bannnnn :D bence yapma dostum

Ekleme: yazdıklarını okuyunca kendimi gördüm :D:D:D

mindigow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 ay içinde para alabilmişmiydiniz?Birde Böyle Face'de büyük gruplar da paylaşıp girseler öyle risk varmı hergün farklı kişiler

Bende böyle olumlu taraflara bakarak kendimi avutuyorum.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Google %28 olduğu sürece sürekli sizin hesabı sürekli inceleyecektir, ilk tespit ettiği hatada banlar. Aynı pc den sürekli girilip tıklanması gibi, google anlayacaktır arkadaş çevrenizle bu rakama ulaştığınızı.

Eif üstadımın dediği gibi, hiçbir şekilde google mail atma şu sıralar, mail atarsan hesabını inceliyorlar konu ne olursa olsun.

Tavsiyem reklamı anasayfada çok gözükmicek bi yere koy, diğer reklamları kaldır, to düşür bikaç gün.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5