İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Beni Dinleyecek Misin?

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
:) çok güzel , hayalinizin nerede harekete geçeği , hayallerinizle nerede kavuşabileceğinizi kim bilebilir ,

tabiki biz ! :D

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4

Bu yazıları bizlerden önce 800 milyon dolar gibi rakamlarla üretim sahaları açmak yerine, emlak yapsat için yatırım yapanlar, "teknolojinin türkçesi" biziz dediği halde, ekranlarda jvc nin reklamlarını yapıp para kazananlar, odalardan borsalardan gelip biriken milyon dolarları sadece daha görkemli bir bina almaya harcayanlar, dünyaya beyaz eşya satıyoruz dedikleri halde genel müdürünün bir röportajda biz parayı çinde yaptırdığımız küçük ev aletlerinden kazanıyoruz açıklaması yapanlar ve daha buna benzer birçok şey sayabileceğim patronlar okumalı ders almalı. Daha biz ülkemizde akdenizdeki domatesi ziyan etmeden istanbula getirmeyi beceremiyoruz. Bugün otobüs işletmesindeki lider firma vakti ile bir bölgemizdeki demiryolu yapımını engelliyor. Haini çeşit, çeşit ve bol olan bu ülkede artık hayalde kuramıyorum.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
maalesef haklısın. zamanla değişecektir umuyorum.

Ke[R]eM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tiva, ağzına sağlık. Hayal kur(a)mayalı uzun zaman oldu, hayallerimin yıkılmasına alıştım artık...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5