İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Beni ne Kadar çok Seviyor :)

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Geçen ayın yani ocak ayı ödemesinin gelmesine bir hafta 10 gün kala banlanmıştım. hiç ümidim yoktu ocak ayı ödemesini alacağımdan ama ödeme zamanı banka hesabına girdiğimde bir baktım google parayı göndermiş şoke oldum, o ayki ödeme başlığındada zaten yazdım, az önce arkadaşım kontör lazım dedi senin hesaptan yollayabilirmisin dedi tamam yollarım dedim normalde hesapta cüzi bir rakam olması gerekirken kontör ekranında bir baktım yüksek bir meblağ hayretler içinde kaldım şu kontörü göndereyim bakarım dedim, bir baktım bir kez daha şoke oldum ama öyle böyle bi şok değil, şubat ayı ortalarında banlanmıştım ve google bana şubat ayı ortasına kadar panelimde görünen rakamı göndermiş. Daha önce sanırım hiç kimsenin başına gelmemişti, herkes ödeme işlemde yazısına göre ödeme alabilirsin vs diyordu ama bir ilk gerçekleşti sanırım

Teşekkürler google

Banlasanda Seviyorum seni :p

emresa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yakında, tahmini bir değerlendirme yapıp mart ayınıda gönderir :)

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Martı ayını da gönderirlerse hiç şaşmamak lazım, google'i anlamak zor.

damAster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Googleden aradılar parayı sana yanlışlıkla atmışlar faiziyle geri istiyorlar haberin olsun. Sen bana at ben onlara gecerim ehu... :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5