İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Birdaha Ne Zaman Gelicek ?

L

LaneT CoCuK

Misafir
Sitem Bugün Kayıt olmuş Google , Google Bootları Bir Siteye Kaç Kez Ugrar,Yani Beni 1 Kez KAydetmiş , Birkez Ugradıgı siteye Birdaha Ugramıyormu ? Bilgilendirirseniz Sevinirim..

donanimmerkezi.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
LaneT CoCuK' Alıntı:
Sitem Bugün Kayıt olmuş Google , Google Bootları Bir Siteye Kaç Kez Ugrar,Yani Beni 1 Kez KAydetmiş , Birkez Ugradıgı siteye Birdaha Ugramıyormu ? Bilgilendirirseniz Sevinirim..

benim siteye 7 günde 9000 kez gelmiş :)

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
GoogleBot un ziyaretleri belli bir düzende değil. Ama etkenler bu süreyi kısaltır. PR değeriniz, PR değeri yüksek olan sitelerdeki linkleriniz, Dmoz gibi büyük dizinlerde yer almanız vs. vs..

L

LaneT CoCuK

Misafir
Peki kaç kere Geldigini yada geldigini nereden kontrol edicem ?

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İstatistik tutan bir siteye üyeysen ya da host sağlayıcın bunları tutuyorsa oradan görebilirsin.

D

devrimergin

Misafir
Arkadaşlar benim ektreme tracking üyeliğim var ama zannedersem extreme göstermiyor yada ben öyle zannediyorum.

Ustad

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
cpanele gir ordan webstats de ordan awstats de gorursun eger awstats yoksa webstats dedigin zaman gorunucektir. oke

D

devrimergin

Misafir
extreme sistemine girdim dediğin gibi webatats veya awstats diye hiçbirşey yok :(

Ustad

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
extreme sistemine girdim dediğin gibi webatats veya awstats diye hiçbirşey yok

extremeye girmıceksın domain.com/cpanel kullanıyosan eger; ordan webstatsa ordanda awstatsa gir awstats yoksa direkman acılır istatislikler. kolay gelsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5