İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google bize HOP demez mi?

serdarbakar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba ,

Şuan da kuponlarla açtıgım 5 tane hesabım yayında. 5 hesabı da aynı domainimden olan 5 farklı e-mail adresleriyle açtım. Adwords'un işleyişinden memnunum.
Şimdi ben 100 tane hesap açarsam google beni farketmez mi? Sen ne yapıyorsun deyip hesapları iptal etmez mi?

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Niye iptal etsin ki, bu kuponları kullanılması için piyasaya gugıl amca vermiyor mu zaten ? (benim acizane düşüncem)

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SLiM_BoY' Alıntı:
Niye iptal etsin ki, bu kuponları kullanılması için piyasaya gugıl amca vermiyor mu zaten ? (benim acizane düşüncem)
Google hop diyor 100 tane hesabim kapandi kullanilmamis

serdarbakar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Haklısın ama sonuçta bir kişi 2 kupon kullanmasın diye her hesaba bir kupon kullanama hakkı veriyor? Bu bakımdan benim aklıma takıldı. Şimdi google'dan ban yersek kalırız ortada sap gibi :)

Aynı site için en fazla kaç hesap yürüten var? Ben şu an 5 hesap yürütüyorum.

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
culpable' Alıntı:
Google hop diyor 100 tane hesabim kapandi kullanilmamis

Hmm, sanırım aynı anda kaç hesap yürütebilirim cinsinden bir soru sormuş .O zaman olabilir :)

Gugıl amcanın Adwords çocuğunun kural ve çalışma tipini pek bilmediğimden kenara çekilip konuyu izlemeyi tercih ediyorum : )

İyi çalışmalar

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
aslınd abu kuponlar adwords reklam vermek amaçlı bir teşvik. Adam kupon veriyor hiç bir zrarı yok cünkü hiçbir webmaster sitesibnd ereklam cıkmıyor. Sadece google kendi hitini dagıtıyor ve müşteri toplama amaçlı işte kupon kullan hoşuna giderse para öde devam et :p

Ama fazla kupon kullandıgında mutlaka hop diyecektir ben seni müşterim yapmak için verdim kuponu beleşcilik yapasındiye vermedim der mutlaka fazla kupon acarsan hesabını kapatabilir.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Permission' Alıntı:
aslınd abu kuponlar adwords reklam vermek amaçlı bir teşvik. Adam kupon veriyor hiç bir zrarı yok cünkü hiçbir webmaster sitesibnd ereklam cıkmıyor. Sadece google kendi hitini dagıtıyor ve müşteri toplama amaçlı işte kupon kullan hoşuna giderse para öde devam et :p

Ama fazla kupon kullandıgında mutlaka hop diyecektir ben seni müşterim yapmak için verdim kuponu beleşcilik yapasındiye vermedim der mutlaka fazla kupon acarsan hesabını kapatabilir.
Hayir benim kullandigim adwordslerden yaklasik %20 si sitelerden geliyor hitin
Ama dun belkide sorun olabilir acilan hesablar aktif di ama reklam cikmiyordu eski actigim duraklatilmsi hesablari actim normalde calisiyorlardi gene reklam cikmadi bugun sukur duzeldi

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3 gündür adwordste birşey var sanırım.Çok populer kelimeler kullanıyorum yabancı fakat hala 45 gösterim olarak gösteriyor.Geçici bir sorundur inş. yoksa kuponlarım artık kullanılmıyor mu ? :)

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dun sorun vardi herhalde bugun dedigim gibi geri calismaya basladi
Kupon kodu:282907000193
mesaji ilk okuyan kullanir :)
Ilk okuyan ben kullandim diye yazsinki diger bosa ugrasmasin

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben okuyorumda kullanmıyorum daha varsa fazla bı tane p.m at:)

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence farkedilirse direk ban yiyeceksiniz!
Ama şuna da inanıyorum ki görmeleri rastlantı eseri olacaktır!

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cupable ın verdiği kupon kullanılmış denedim haberniz olsun uğraşmayın :)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ne alaka banla alala bilmeden ortaya bir laf atıyorsunuz.. bu kuponları google kendi dagıtıyor. ne banı sanki hile yaparak kupon alınıyor kendi veriyor webmaster lara alın kullanın diye..

@cupable verdiği hiç bir kupon bende boş cıkmadı saolsun 2-3 tane gönderdi işime yaradı hemde 70 ytl lik kuponu 138 ytl yaptım 2 sinisnede

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kuponu baskasi almıstır dıyordum hıc adwords kullanmadim kendım denedim kullanılmadiğini fark ettım suan ben kullanıyorum tşk ederim @cupable.
tıklama başina ne kadar ayarlanıyor ortalama ve gunluk butce kullananlar yardımcı olursa sevınırım.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
UguG' Alıntı:
cupable ın verdiği kupon kullanılmış denedim haberniz olsun uğraşmayın
yani su an icimden gelen 100 tane kuponu bedava millete dagitmak :)
senin gibi zihniyete sahip olan iftira atan kisiler forumda oldugu icin valla 1 tane dagitmak icimden gelmiyor artik dagitmamda zaten bu mesajin ustune

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
culpable' Alıntı:
yani su an icimden gelen 100 tane kuponu bedava millete dagitmak :)
senin gibi zihniyete sahip olan iftira atan kisiler forumda oldugu icin valla 1 tane dagitmak icimden gelmiyor artik dagitmamda zaten bu mesajin ustune

seni bilen bilir . Meraklan ma sen..

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google hıc ısı yok bıde beles kupon dagıtıyor galıba google ın calısanları mesgalesız kaldılar calısmıyorlar google da onları calsıtırmak ıcın bu stratejıyı gelıstırdı benım tezım bu yanı anlayacagınız sız kobaysınız vede google sızı avlayacak

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mk++' Alıntı:
google hıc ısı yok bıde beles kupon dagıtıyor galıba google ın calısanları mesgalesız kaldılar calısmıyorlar google da onları calsıtırmak ıcın bu stratejıyı gelıstırdı benım tezım bu yanı anlayacagınız sız kobaysınız vede google sızı avlayacak
Konu nerden nereye gidiyor ya sonucta bir promosyon Google un cebinden cikar para yokki aksine googleun cebine daha fazla giriyor
normalde onceden 10cent e reklam verip en ustte cikanlar su adwords kuponlari sayesinde 20cent versen ile ilk sirada cikmasi zor gorunuyror
Ilk adwords kuponlari basladgindan beri 4 kelime ye reklam veriyorum ilk basta 5 cente reklam verip ilk 3 sirada cikmasina ragmen su an 35 cent versen zor ilk uce giriyorsun

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
senin gibi aynı anda bir site içi 4 hesap yürütüyordum. 2. günü tüm hesaplarım iptal oldu, reklamları çıkmadı. tavsiyem tek hesaba indir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5