İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Bize Logo Yapsana

yzgulec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google’ı seviyoruz, kullanıyoruz, kullanmaya teşvik ediyoruz. Kısacası Google’cım senin hoşuna gidecek herşeyi yapıyoruz ama bu, son zamanlarda iyice artan kıskançlığımızı engellemiyor. Google Türkiye olduğun günden bugüne kadar bizim için, bize özel bir logo yapmadın. Diğer ülkeler için boy boy değişik değişik logo yapıyorsun ama fonda çalan parçada da dediği gibi “Ellere var da bize yok mu ? “

Bizim tarihimiz, büyük adamlarımız, Dünyaya yön veren günlerimiz yok mu? Var, hem de hiç bir ulusta olmadığı kadar çok var. Fondaki parça hücum marşına dönüşmeden elini çabuk tutsan iyi edersin. Biz de “bize” özel logo istiyoruz.

Google.com.tr ‘ye tıkladığımızda karşımızda Atatürk’ün olduğu, 23 Nisan’ın kutlandığı, Eurovision birinciliğimizi hatırlayan, 17 Ağustos’ta saygıyla siyahlara bürünen, Galatasarayın UEFA kupasını kaldırdığı güne özel, Fenerbahçenin 100. yılını kutlayan logolar istiyoruz.

Google bize logo yapsana !!!

İşte bize özel logolar. Bunlar bizim hazırladığımız logolar. Google.com.tr sitesinde bize özel logo görmek hayal değil. Harekete geçersek, sizin yardımlarınızla, Google’ı harekete geçirmek zor değil.

Siz de kendi tasarımlarınızı siteye gönderin. Projenin gerçekleşmesi için en önemli kişi sensin. Sen projeye nasıl destek verebilirsin görmek için tıkla

Haber Kaynağı: http://www.googlebizelogoyapsana.com/

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Arkadaşım senmisin bu işin mihmandarı yoksa başkasına ait bir site mi ???

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Süper ya valla tüylerim diken diken oldu ..

İnşallah Türkiye deki projeler içinde böyle düşünürsünüz. Kıskanmak değil ama ne bizim yapmak istediğimiz ne de yapılan başka projelere bu kadar gönülden destekler verilmiyor, illaki milyon dolarlık firma veya firma sahiplerinin yabancı mı olması lazım acaba, bu konudan biraz üzüntü duyuyorum.

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google'ın bazı huylarını sevmiyorum, mesela butür küçük ama olumlu etkisi büyük olan çalışmalara neden önem vermiyor.Google için bu güne özel logo hiçte zor olmasa gerek...

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
İnşallah Türkiye deki projeler içinde böyle düşünürsünüz. Kıskanmak değil ama ne bizim yapmak istediğimiz ne de yapılan başka projelere bu kadar gönülden destekler verilmiyor, illaki milyon dolarlık firma veya firma sahiplerinin yabancı mı olması lazım acaba, bu konudan biraz üzüntü duyuyorum.

Haklısın Tiva ama benim heyecanım Türkiye deki önemli günlerin bütün dünya tarafından öğrenilecek ve adımızın daha çok ülkede duyulacak olması...
Heleki "Atatürk" "Magnificent Süleyman" vb gibi büyüklerin tarihe isimlerini yazmış olması..

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Haklısın Tiva ama benim heyecanım Türkiye deki önemli günlerin bütün dünya tarafından öğrenilecek ve adımızın daha çok ülkede duyulacak olması...
Heleki "Atatürk" "Magnificent Süleyman" vb gibi büyüklerin tarihe isimlerini yazmış olması..

Olmuş bitmiş ile övünmek en kolayıdır, önemli olan bugün kü duruşumuzdur, geçmiş, tarih tabiki önemlidir, ama yaşadığımız dönem ve yaşacağımız dönemler daha önemlidir, Türkiyenin şehirlerinin isminin duyulması ile sevinme mantığından vazgeçilmeli, ürettiklerimizle yani dünyadaki markalarımızın sayısının artması ile sevinmeliyiz. Gökyüzünde en büyük bayrağı açmak, en büyük bayrak direğini dikmek veya bu örnekteki gibi google.com Türkiyenin önemli günlerini hatırlamakla bile sevinir hale gelmişiz bunları düşünmek ve uyanmak lazım. Ayrıca o logoların çoğu Türkiyeden girişlerde gözükecek, bizim birçok logoyu google.com.tr de görmediğimiz gibi.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Olmuş bitmiş ile övünmek en kolayıdır, önemli olan bugün kü duruşumuzdur, geçmiş, tarih tabiki önemlidir, ama yaşadığımız dönem ve yaşacağımız dönemler daha önemlidir, Türkiyenin şehirlerinin isminin duyulması ile sevinme mantığından vazgeçilmeli, ürettiklerimizle yani dünyadaki markalarımızın sayısının artması ile sevinmeliyiz. Gökyüzünde en büyük bayrağı açmak, en büyük bayrak direğini dikmek veya bu örnekteki gibi google.com Türkiyenin önemli günlerini hatırlamakla bile sevinir hale gelmişiz bunları düşünmek ve uyanmak lazım.

Arkadaşım kimse burada sadece google da kendimizi duyuralım logolarımız olsun diğer işlerimizi asli görevlerimizi unutalım demiyor ki .. Bu başka bir heyecan ben gurur duyarım böyle birşey olursa çok sevinirim ama senin dediğin olay da da haklısın hemde çok haklısın elbette olaylar senin dediğin gibi de olmalı AMA biz burada şu anda Google da çıkacak önemli gün logoları ile görüşlerimizi ortaya koyuyoruz bu konu sadece Google da bizim önemli günlerimizi lanse edecek şekilde yayınlanacak logolarımız

Aslında hemfikiriz seninle ama sen sadece bu olaya bu kadar sevinilir mi diyorsun sanırım :) ben ülkem için bayrağım için herşeye sevinir heyecan duyarım bu benle alakalı birşey ben bu konuya çok sevindim herkes abartı bulabilir ama bilmem ben böyleyim .. He yarın sen bir iş yaparsın Ülken adına bayrağın adına senin de yanında senden çok sevinen ben olurum emin ol ..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5