İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Bot 24 saat sitede dolaşıyor ama indexlemiyor

bytuncay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3 gündür google bot 7/24 siteyi dolaşıyor kaç sayfa dolaşmış ne kadar sitede kalmış takip ediyorum bu kadar çok sayfa gezmesine ve uzun süre sitede durmasına rağmen neden 2 haftadır sitemi indexlemiyor ?

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitemap ya derim.6 cı sitemde denedim sitemap ile en az 3 gün içinde indexliyor.
benimde gecen sene bi sitemden çıkmıyordu hatta 3 yada 4 tane dolaşıyordu ama indexlemiyordu bu sene yaptım sitemap 4 gün sonra 190 safya indexlendi.
yeni yaptığım sitelerdede durum aynı sitemap yaptıklarım hemen indexleniyor

bytuncay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitemap ya derim.6 cı sitemde denedim sitemap ile en az 3 gün içinde indexliyor.
benimde gecen sene bi sitemden çıkmıyordu hatta 3 yada 4 tane dolaşıyordu ama indexlemiyordu bu sene yaptım sitemap 4 gün sonra 190 safya indexlendi.
yeni yaptığım sitelerdede durum aynı sitemap yaptıklarım hemen indexleniyor

zaten sitemap mevcut google bot volta atıyor sitede ipsi 66 ile başlayıp 112 ile biten bi bot geliyor ama kör galiba bot :)

mr_cpu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya arkadaşlar google benim www.lamekan.com u indexlemedi hiç ya sitemapta yaptım ama yok arkadaşın sitesi gibi girip dolaşıyor ama indexlemiyor nasıl ola bu iş

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5