İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Bot Siteme Uğramıyor

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dostum Aynı Sorun bendede Var K o l a y m p 3 diye bir mp3 sitesi ocakta aldım goglede hicbir sayfam cıkmıyor.Mail Atmayı Düşübüyorum Ama ne derler bilmiyourm..

Aynen Ne yapmam gerekiyor

S

sevdik

Misafir
slm

o sorun bendede var ama takma kafaya
sitelerinin pr varsa elbet gelecek eğer pr yok veya 1-2 ise ben www.google.com/addurl/ den ekliyorum en azından ana sayfayı indexliyor

Ama en iyi sonucu şöyle alabilirsin Pr si yüksek googlenin devamli gezdiği sitelerden link almak dost site gibi filan burda yeterince pr limk değişimi arayan arkadaşlar var konuları oku bulursun linkleş etkisi olacaktır

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dana önce kullanılmış bir domain aldıysanız banlanmış olabilir. bunun için de google a mail atmanız lazım.

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
muratozcirpici' Alıntı:
dana önce kullanılmış bir domain aldıysanız banlanmış olabilir. bunun için de google a mail atmanız lazım.

Dostum bende Aynısını Düşünmüştüm.

İngilizcem Olmadıgı İçin Arkadasa verdim O yazacak Bende Atacam Bakalım Hayırlısı

Saol

S

SILAM

Misafir
benimde yeni actigim sitenin 14 sayfasini indexlemisti..ama simdi sadece index var baska kalmamis..yeni aldim isimi banlandimi hemen yani:)

nebula

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende daha önceden kullanılmış bir domain aldım ve site açılalı bir ay olmasına rağmen google hiç uğramadı.. Sitenin eskiden banlanıp banlanmadığını öğrenmenin bir yolu varmıdır bilen varmı ?

Yahoo gayet iyi bir şekilde sitemi indexledi ve periyodik olarak ziyaret ediyor ama henüz googledan bir hareket yok..

vardır

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence fazla üstüne gitmeyin botların. Kafasına esince gelir indexler.

E

EmPaTi

Misafir
ilginc ama googleden 30 civarında sohbet yazıp gelen var benim sayfama ama bakıyorum kendimi goremiyourm sohbet diye aradığımda taa 4 5 sayfalardayım bu sıralama değişkenmi yoksa anlamadım....

www.tatlisesnet.com

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
4. ve 5. sayfalardan da çok ziyaretçi geliyor. zaten sohbet kelimesinde ilk sayfada çıksan 30'dan fazla ziyaretçi gelir.

S

Simpson

Misafir
EmPaTi' Alıntı:
ilginc ama googleden 30 civarında sohbet yazıp gelen var benim sayfama ama bakıyorum kendimi goremiyourm sohbet diye aradığımda taa 4 5 sayfalardayım bu sıralama değişkenmi yoksa anlamadım....

www.tatlisesnet.com

hocam degişiyor durmadan bi bakıyorsun ilk site oluyor bi bakıyorsun sonuncusun o o günki aramalara bakıyor yada o anki o linkten girişlere sanırım

A

aSKa

Misafir
allah kahretsin yaaaa banada hergun geliyor bu google bot ne buluyor anlamıyomki :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5