İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google bot ve yilin indexed si.

B

Bedavalar-Net

Misafir
Dün gece google bot harika calisti ve siteleri bir bir indexledi.Son indexlenmeden sonra google da ki indexlenen sayfalariniz yaklasik kac adet?

Indexlenmeden sonra benim bedavalar in hiti 3 kat artti.Suan sayacin sifirlanmaasina 5 bucuk saat var 9 bin tekili gectim bunun 6 bini suan google dan gelmis.Sanirim 12 bini devircem :) Ama kalici olursa cok sevinirim.

Hayirli indexlenmeler.

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla benimde 4 bin küsür sayfam indexlenmiş durumdaydı en son ama nerde bize o kadar hit gelsin :D

c4timer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim sitelerim bazılarında aşırı sayfa indexlenmiş , bazılarında ise sayfalar geriye doğru gitmiş, ama yinede bu sefer baya bir indexlenme olmuş , özellikle PR'si düşük bir domainimde şaştım kaldım :=)

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beyler bu konu acilali beri sitemin hitinde yuzde 50 den fazla dusus var bazilari icin iyi oldu bazilari icin kotu sanirim

B

Bedavalar-Net

Misafir
Akreplist vallahi bak,bazi arkadaslarin sitelerine baktim onlarinda yükselmisti,yani benim site icin yorum yapmadim yeminle.

N

nothing

Misafir
gerçekten bizde bir durum var ama anlamadım gitti indexli sayfalarım her geçen gün düşüyor. bu en son indexlemede de 360 dan 290 a düşmüş arama-tr.net .. sanırım zamanla bütün sayfalarımı silecek Google. Tamda bunun nedeniyle ilgili bir konu açacaktım iyi olmuş burda yazayım dedim.. Neden Bazıları artarken bazıları düşüyor? Googledan siteme gelen hitlerde yüzde 80 düşüş var bu yüzden.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beyler deneyim ile sabir google nin faaliyeti ne zaman artsa benim sitelerin hiti hep dustu sonra feci artti, sakin olun gecici bir durum

.::RIO::.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki bir soru sorayım. Bizim sitenin sayfalarını özellikle ara sayfalarını indexlemiyor google. Fakat e-kolay.net'i misal hergün indexliyor. Ara sayfalarını da indexliyor. İlginç bir durum oldu ve google cache 'ine baktım sitemizin fakat ta 25 Ocak taki halini verdi. Daha dün normaldi. Ve hergün tüm haberlerimizi felan indexlemiyor. Fakat birçok sitede o gün içerisinde girilen tüm haberleri indexliyor. Bunun sebebi nedir ? Bilen varsa anlatırsa seviniriz.

Saygılar....

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o sayfanin sık ziyareti ediliyor olmasi ve de ana sayfasinin page ranki en az 4-5 filan olmasidir dostum.ana sayfan en az 4 olsun gor bak sende de neler oluyor

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Napolyon eskiden para para para demişti eger Napolyon şimdi webmaster olsaydı pr pr pr derdi :D

Sitenin pagerankı düşükse sen istersen her dakika ana sayfandaki haberleri degiştir.Google gelmez gelsede indexlemeye bilir.Pagerank demek google nin sayfaya verdigi önemlilik derecesi.Pagerankın sadece sıralamada katkısı yok.siteleri indexlerken alt sayfaları gezerken pagerank önemli bir etken.
pagerank 6 bir siteniz 100bin alt sayfasını 2 haftada indexliyormuş :p

.::RIO::.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam arkadaşlar;

Ben sitemin meta taglarını şu aşağıda yazdığım gibi yaptım. Google'in indexlemesi açısından ters bir tag varsa uyarırsanız sevinirim.

<HEAD>
<META HTTP-EQUIV="Content-Type" CONTENT="text/html; charset=windows-1254">
<META HTTP-EQUIV="Content-Type" CONTENT="text/html; charset=ISO-8859-9">
<META HTTP-EQUIV="content-language" content="TR">
<META HTTP-EQUIV="Copyright" CONTENT="Copyright © 2004, Dynamic Art Technical">
<META NAME="DESCRIPTION" CONTENT="Haberler, Arkadaşlık, Magazin, Oyun, Eğlence, Mizah, Cinsellik, Kadın, Logo, Melodi, polifonik melodi">
<META NAME="KEYWORDS" CONTENT="güzel sözler, güzel, sözler, hazır sms, sms, hazır, aşk, sevgi, romantik, duygusal, özlem, ayrılık, hasret, bedava sms, bedava, ücretsiz, melodi, cep telefonu melodileri, melodiler, polifonik, telsim, turkcell, şiir, siir, rüya, ruya, ruya tabirleri, rüya tabirleri, rüya tabiri, ruya tabiri, tabir, komik fıkralar, fıkra, aşk şiirleri, tckimlik, tckimlik no, tc kimlik, tc kimlik no, kimlik, kimlikno, kimlik no, kimlik numarası, numarası, vergi kimlik numarası, vergi, vergi kimlik no, chat, aşkım, sevgi, sevgi sözleri, sevgi hikayeleri, duygusal hikayeler, hikaye, hikayeler, hikaye, şarkı sözleri , şarkılar, mp3, mp3 download, free mp3, sevgi mesajları, ekart, e kart, e-kart, doğum günü, evlilik, romantizm, aşk sms, sevgi sms, chat, yemek tarifleri, yemek, tarifi, tarif, pasta, kek, tatlı, börek, mezeler, salata, meze, güzel, oyun hileleri, hile, hilesi, oyun hilesi, burçlar, canlı radyolar, canlı yayın, hazır mesaj, mesaj, seni seviyorum, sevmek, kalori, kalori cetveli, diyet, diyet listesi, diyet listeleri, kahve falı, fal, aşk hikayeleri">

<META NAME="Pragma" CONTENT="no-cache">
<META HTTP-EQUIV="cache-control" CONTENT="no-cache">
<META NAME="RATING" CONTENT="General">
<META NAME="ROBOTS" CONTENT="index,follow">
<META NAME="Resource-Type" CONTENT="document">
<META NAME="Distribution" CONTENT="Global">
<META NAME="ROBOTS" CONTENT="ALL">
<META NAME="Revisit-After" CONTENT="1">
<title>Sohbet Arkadaşlık Bedava Sms Güzel Sözler Haberler Tckimlik Melodi Polifonik Melodi Mp3 Komik Oyun</title>
</HEAD>

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
DESCRIPTION ile KEYWORDS içeriği değişse çok daha fazla hit alirsin,ayrıca sayfanda olmayan şeyi de yazmamalısın

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
<META NAME="Revisit-After" CONTENT="1"> bu ilk yanlış
1 ne
ay mı gün mü saat mı yılmı :p
1 days olacak dogrusu

http://www.submitexpress.com/analyzer/

bu adresten tüm metaları yeşil yapman gerek ve kesinlikle olmayan şeyi yazma faydadan çok zarar görürsün google seni cezalandırıyor.
Google diyordur neolur yaw tüm türk sitelerinde aynı metalar var :p herkez aynı şeyimi arıyor ne

"tc kimlik no"-"güzel sözler"-"vergi kimlik no" -"burçlar" - "cep logo" " cep melodi" kelimeleri war.demek ki bu işte bir iş var bu kelimelere ağırlık veren siteleri bir mercek altına alayım.

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ve başka sitelerin keywordlerini alma.
bu kelimeler sevginehrinin kelimeleri.
salatalık kelimesinden anlaşılıyor. :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5