İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google bot ve yilin indexed si.

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yine mi çıktı bu salata :D

neyse google da bu aralar bi haller var indexli olan bir site şu anda indexlenmemiş gözüküyor. banlanma gibi bir durum olacağını sanmıyorum bakalım ne olacak...

sitemedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yoktur' Alıntı:
<META NAME="Revisit-After" CONTENT="1"> bu ilk yanlış
1 ne
ay mı gün mü saat mı yılmı :p
1 days olacak dogrusu
:confused: 1 day demek istedin herhalde. yada ingilizce yazım kuralları değişti benim haberim yok :D

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sitemedya' Alıntı:
:confused: 1 day demek istedin herhalde. yada ingilizce yazım kuralları değişti benim haberim yok :D

:p hıhıhı kurallar degişti senin haberin yok

Revisit -After
The revisit-after meta tag is useful for sites where the content changes often and tells the search engine how often to revisit your site. The example below will tell the search engine to revisit your site ever 2 days.

<meta name="revisit-after" content="2 Days">

daha fazla ayrıntı için buradan bakman yeterli

http://www.google.com/search?source...oe=UTF-8&q=<META+NAME="Revisit-After"+CONTENT

sitemedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yoktur' Alıntı:
:p hıhıhı kurallar degişti senin haberin yok
ingilizce biliyorsun zannetmiştim. :rolleyes:
yazım olarak 1 day, 2 days, 3 days ... 1 year, 2 years, 3 years ... olarak yazılır.
yani doğrusu <meta name="revisit-after" content="1 Day"> olacak.
ama se-bot'lar senin gibi yanlış yazanlar olabileceğini de düşünmüşlerdir. merak etme. :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5