İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google bu reklamlara nasıl izin veriyor.

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Bunun google da yasak oldugunu sanmıyorum, isterseniz adres yerine tuğba özay bile yazabilirsiniz.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
sana katılıyorum siber, her ne kadar ringofon webmasterlere kazandırsada birilerini soyupta haksız kazanç elde edip para kazandırdığını düşünüyorum dahada doğrusu webmasterlere koklattığını... ringofon reklamları etik yayınlanmıyor, çok saçma sapan şekilde sadece aldatarak insanları üye etmeye çalışıyorlar...

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
bu şekilde kazandıklarını sanıyorlar ama yanılıyorlar. Bu paralar bi şekilde onlardan çıkar maddi veya manevi. Ne iş yaparsanız yapın ama kul hakkı yemeyin.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bunu google degilde firmalar isim hakkını kullanarak ticari cıkart elde ettikelri için aslında firmalar bunu denetlemesi alzım bence

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5