İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google bu seferde anasayfayı değiştirmiş

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
www.google.com'ın anasayfası değişmiş, resimlerde ara videolarda ara vs.. sol üst köşeye taşımışlar.
bence eski hali daha iyiydi

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
uzun zAmandır değiştirmeye çalışıyor bi arama sonuçları altta yazıyodu:D Ben yeni halini beyendim ama (TABİ bi sitemi ilk 50 den 400 e attı gıcık ama ossun)

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
iGoogle diye bişide gelmiş - topicler acılmıs forumda ama ben yeni farkettim - ordaki sitelerde sanırım fazla hit alan siteler - 100 kadar site :D

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
gugıl bırak boş işlerle uğraşmayı daha çok ziyaretçi yolla bana :)

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tasarımdaki değişiklikten anlaşılan o ki; servislerine yeni alt başlıklar ekleyecekler. Üst başlıkları logo altında kullandıklarında, alt başlıklar için bir katman daha eklemeleri gerekecekti, kullanıcılara karışık bir görünüm verecekti.

Çok doğru bir seçim yapmışlar. Yakında bottom için düşünülen değişikliklerin de faail halini göreceğiz muhtemelen.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5