İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

google bunu banlar mı..??

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bunu koyan hiçbir kişiyle iş yapmıyorum.. SPAMdan başka birşey değil. Benim için değil de bilinçsiz kullanıcının internette doğru şeyi bulma süresini uzatan birşey..

feverinlove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
indexle alakası yok :) o kelimelerde zaten yüksek çıkamayacaksınız, birde odaklandığınız kelimenin olasılığını düşünüyorsunuz.

alexius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aferin. Basin göge ermistir artik spam yaparak.

ben bunu sen yorum yapasın diye yazmadım adam bir soru sormuş bende bildiğimi ve yaptığımı yazdım senin bildiğin varsa söyle yok bişi bilmiyosan sus otur yerine

ikincisi benim yaptığımda içerikle ilgisi yok değil tam tersine içerikle ilgisi var ama ben direkt olarak siteye giriş yapan insanların ana sayfadan giriş yapmasını istediğim için bunu kullanıyorum belki yaptığım spam olarak görülebilir ama ben insanları ilgisiz şeylere yönlendirmiyorum

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben bunu sen yorum yapasın diye yazmadım adam bir soru sormuş bende bildiğimi ve yaptığımı yazdım senin bildiğin varsa söyle yok bişi bilmiyosan sus otur yerine

ikincisi benim yaptığımda içerikle ilgisi yok değil tam tersine içerikle ilgisi var ama ben direkt olarak siteye giriş yapan insanların ana sayfadan giriş yapmasını istediğim için bunu kullanıyorum belki yaptığım spam olarak görülebilir ama ben insanları ilgisiz şeylere yönlendirmiyorum

Bildigim tek birsey var spamci biri oldugun. Madem yaptiginin dogru oldugunu düsünüyorsun o zaman o sitenin adresini ver bakalim.

alexius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bildigim tek birsey var spamci biri oldugun. Madem yaptiginin dogru oldugunu düsünüyorsun o zaman o sitenin adresini ver bakalim.

birincisi yaptıklarım sana zarar vermediği sürece seni ilgilendirmez, ikincisi sen benim hakkımda hiç bişey bilmiyorsunki spamcı olduğumu bilesin (eğer benim hakkımda bişey biliyorsan söyle), hem sana sitenin adresini ne diye vereyimki sen kendini bu konuda bilirkişimi seçtin veya seni kim bilirkişi seçti. varmı böyle bir kurum veya kuruluş yapılanın doğrumu yanlışmı olduğunu belirleyecek kalkmış sitenin adresini ver bakalım diyorsun. sen spam kontrol memurumu oldun.

ha yaptığımın doğru olduğunu iddia etmedim. eğer sen bu konu ile ilgili ilk yazdığın yazıda deseydinki "yaptığın yanlış neden spam yapıyorsun" şeklinde konuşmuş olsaydın sana tepkim çok farklı olurdu ama ne yazık sen hırslı ve kendini beğenmiş bir şekilde "Aferin. Basin göge ermistir artik spam yaparak." tarzında konuşarak tepkimi çektin. adam bi soru sormuş adama bildiğim kadarı ile cevap veriyorum sen doğru olanı göstereceğine direk olarak aşağılayıcı bir tavıra giriyorsun. Benim yaptığım belki doğru belki yanlış sen bilgilendireceğine direk ceza kesiyorsun kusura bakma ama sana o yetkiyi kimse vermez.

alexius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ha bak burada ne diyor aldatıcı olan her tür sonuç spam dır öyle ise benim anladığım kişi aradığı kelime ile ilgili sonuca ulaşabiliyorsa spam değil yok alakasız ise spam o zaman benim yaptığım spam değil. ben böyle anladım yanlışım varsa düzeltin.

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google bu sorunu çözdüğünde internet arama sonuçları ciddi boyutta değişecek. Çözmediği sürece kişilerle uğraşmanın sonu gelmez zaten.

alexius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google ın çözmesini beklemene gerek yok live daki sonuçların çoğu reel spamları pek yemiyor zaten

aleminfo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kardeş bence banlanırsın..Google amcamız bunu görür veya biri ispiyonlarsa banlanırsın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5