İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Bunuda Banlar mı?

cklloadingckl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar aykut bey scriptini çoğunuz biliyorsunuzdur bu scripte mp3 veya ne koyduysak onu indirmek için ilk başta reklamlara tıklamak gerekiyot bu reklamlara adsenseden para kazandıgım bir oyun sitesini koysam banlanırmıyım yani hitler o siteden gelirse bilen arkadaslar yada onceden bi tecrübesi olanlar var mı ?

cklloadingckl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok arkadaslar yanlış anladınız
Şimdi mp3 sitesinde zorla tıklama var ama bu tıklama benim oyun siteme yönleniyor...
Yani mp3 indirmek istiyenler benim oyun siteme bir kez tıklıyor yani siteyi açıyor site açıldıktan sonra sitenin içindeki reklamlara isterlerse tıklıyorlar
Buda olmaz derseniz o zaman pop up açılan sitelerde banlanmalı bence :)

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hiç bişey olmaz dostum sen reklamlara zorla tıklatmıyorsunki sadece bir site reklam vermiş sitene ve bu sitede adsense reklamları var bende senin sitene reklam verebilirim.

neden ban yiyim mp3 sitesinden hit geldi diyemi..

şöle bir durum var bu mp3 sitesi daha önce banlandı ise sorun çıkabilir bunu anlatmıştım daha önceden gene.

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google için hitin kaynağı önemli, adamlar bana hit yolluyor ben napiyim diye işin içinden çıkamıyorsun genelde. "Adamlar reklam vermiş" derken, millet text link verir banner verir zorunlu tıklama reklamı vermez alakası olmayan bi siteyeo yüzden suistimal var(diye bağlantı kurabilir Google) O yüzden "zorunlu tıklamayla" gelen ziyaretçiyi auto-hit gibi algılayabilir veya zorla gelen ziyaretçi hedefli reklam mantığına aykırı diyebilir, bence yapma.

cklloadingckl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kafam karıştı peki o zaman popup reklamda vermemek gerekiyor ondada site zorunlu açılıyor...

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bence birşey olmaz.Çünkü o zaman artık fazla zorlamak oluyor.Autohits gibi sanması zor çünkü siteyi kontrol etme imkanı mevcut.

alexius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google bence hitin nerden geldiğine değilde tıklamaların ne şekilde ve hedefli olup olmadığına bakar eğer adsense reklamlarına yapılan tıklamalar bilinçsiz ve boş tıklamalar ise atılma tehlikesi doğar fakat senin hitinin nerden geldiği çok da önemli değil sanırım

Y

yaBgu

Misafir
arkadaş mp3 sitesinden oyun sitesine ziyaretçi yolluyor yani hedef kitle olarak bir sorun yok, eğer ki mp3 sitenizden zorunlu tıklama yoluyla sağlık, kanser gibi alakasız sitelere ziyaretçi gönderirseniz bu suistimale girer (adsense reklamları açısında), haa ben işimi sağlama almak istiyorum derseniz bence gerek yok

AlwaysFc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bısey olmaz reklam verdın ordan gelıyor,illaki aynı kategorıdekı sıtelere mı reklam verecegız,saçma,hıc bısey olmaz

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hiçbişey olmaz demeyin bence, bişey olma ihtimali ihtimal de olsa var, olursa yazık olur.

cklloadingckl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar teşekkürler dogru söylüyorsunuz adsense üzerine kurulu bi siteye yönlenmediğinden banlanmam diye düşünüyorum hadi hayırlısı :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5