İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google cache hakkında bir soru?

AdresTavsanli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
Google'da cache:adrestavsanli.com olarak yaptığım aramada 404 hatası alıyorum. Hata detayını aşağıya ekledim. Site sandbox'da veya filtrede olabilir mi? Çünkü google'dan hiç hit gelmiyor. Cevaplarınızı bekliyorum. Saygılar

The requested URL /search?q=cache%3Aadrestavsanli.com&oq=cache%3Aadrestavsanli.com&aqs=chrome..69i57j69i58&sourceid=chrome&espv=210&es_sm=122&ie=UTF-8 was not found on this server.

bilen yok mu arkadaşlar

serkantkar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
robots.txt'de ya da sayfa kodunda noindex gorunmuyor. WMT uzerinde birisinin sayfayi sildirip sildirmedigini kontrol edin. Sorun ne zamandir mevcut?

AdresTavsanli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
robots.txt'de ya da sayfa kodunda noindex gorunmuyor. WMT uzerinde birisinin sayfayi sildirip sildirmedigini kontrol edin. Sorun ne zamandir mevcut?

hocam bu domain blogger'a yönlendirilmişti. sonra wordpress e taşıdık. ilk ay cache aramasında çıkıyordu. ben farkedeli yaklaşık 10 gün oldu. bunun üstüne WMT ye baktım. doğrulanmamış site yazıyordu. Onu doğruladım. AMa hala bişey değişmedi.

serkantkar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Dogruladiktan sonra 2 hafta bekleyin. Ben bir siteme 301 yonlendirmesi yaptiktan sonra ayni durumun duzelmesi 2 haftayi almisti.

AdresTavsanli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dogruladiktan sonra 2 hafta bekleyin. Ben bir siteme 301 yonlendirmesi yaptiktan sonra ayni durumun duzelmesi 2 haftayi almisti.

Serkan Bey hala bir düzelme yok. Ayrıca site webmaster tools da aşağıdaki gibi görünüyor. küçük resim yok yani.

xVV0Yv.jpg

emP344.jpg

xJYaq5.jpg

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5