sohbet odaları

Google çalışılacak en iyi yer

db.gen.tr

Yeni Üye
Bilgiler
Katılım
1 Aralık 2006
Mesajlar
0
Reaksiyon
0
Puanları
0
Yaş
41
Şube
<%=istanbul%>
205 Aydır Üye
Fortune dergisinin yıllık araştırmasına göre internet arama motoru Google, Amerika’da çalışılacak en iyi şirket olarak seçildi. Google, çalışanlarına sunduğu yıkama, kuru temizleme ve otomotiv hizmetleri gibi ek yardımlar ile yüzme havuzu, spa tesisleri, gurme yemekleri, masaj ve ücretsiz doktor hizmetleri ile Amerika’nın en iyi işvereni seçildi. Google, Mesaiye bağlı kalmadan bilgisayar başında saatlerce çalışan yazılım mühendisleri için California’nın Mountain View bölgesindeki Googleplex olarak anılan ofis binasını adeta bir kampüs alanına çevirmiş durumda.

Çalışanlar, molalarında rahatlamak için yüzme havuzundan, beyzbol sahasına, bardan kuaför salonuna birçok imkana sahip. Googleplex içinde yer alan 16 kafeden de çalışanlar ücretsiz yiyecek ve içecek temin ediyor. Bu uygulama yüzünden işe yeni başlayanların ortalama 7 kilo aldığı ve bu fazlalıkların “Google 7′lisi” diye anıldığı da belirtiliyor. Geçen yıl 2 milyar dolar kâr eden şirket, gelirini çalışanlarının rahatı için cömertçe harcamaktan kaçınmıyor.
 

Zanza

Müptela
Bilgiler
Katılım
15 Eylül 2006
Mesajlar
1,761
Reaksiyon
2
Puanları
0
207 Aydır Üye
Türkiye'de de en iyi işverenlerden biri.
 

Sport

Müptela
Bilgiler
Katılım
31 Aralık 2003
Mesajlar
1,449
Reaksiyon
3
Puanları
0
240 Aydır Üye
elemanına yatırım yapanlar kazanır
 

senolcan

Müptela
Bilgiler
Katılım
14 Ocak 2003
Mesajlar
1,393
Reaksiyon
0
Puanları
0
252 Aydır Üye
Google bu, işi biliyor...
 
  • Yararlı
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst