İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

google cek onayini gostermiyor

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar 10gun once ekim ayi kazanclarim onaylanip 100 dolari gecmis idi zaten

bugun 1 baktim o onaylama satiri yok???

cekimi gondermelerini bekler iken bu sekilde bir sey ile karsilastim nedendir acep?

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı konuyu ben de başka bir başlıkta açmıştım lütfen biraz inceleme yapıp ondan sonra başlık açalım. herkeste bu durum var, ya çeki yolladılar, ya da ödeme yapılmayacak.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilgisiz ilgisiz basliklar altinda farkli konular tartisilirsa boyle olur iste hocam, ben her topigin icinde acaba baska bir konuya deginilmis mi diye bakamam oyle degilmi

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilgisiz başlık altında değildi "Payment History" kısmında mesaj.. neyse bunu tartışmak bana düşmez bu kadar moderatör varken.. ama sonuç olarak oradaki yazıklar kayboldu ve bundan sonra ne olacağı önemli.

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benimkide yoktu ama biraz once duzeldi, cekide onaylamislar, seninkide duzeldimi?

W

W3BM4ST3R

Misafir
Ya sanırım "ödeme geçmişi" bölümünde "ÖDEMELER" altında ödeme yapıldı fln yazması lazım sanırım çekin yollanması için . Böyle yazan varmı aranızda ?

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla bende de yazılar geri gelmiş ama payment approved diye bir ibare bulunmuyor, sadece payment calculated yazıyor.. hotweb sende nasıl bir yazı yazıyor?

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla bende cekin gonderildigine dair bir bilgi yok sadece yazmasi gereken geri gelmis o kadar 8 kasimda onaylandi uzerinden 12 gun gecti ne is hala gondermediler su ceki

M

malatyasporlu

Misafir
arkadaşlar googleımıı sapıttı nedir vakıyoruım adsenseme 2 tk 5 cent diğerlerinden farkı yok acaba türkçe siteler içinmi böyle yoksa ingilizce sitelere başka tarfiemi oluyor anlamadım gitti o kadar abartılan adsense updatedin gerisinde kalacağa benziyor....

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kalmaz malatyasporlu merak etme.
demın baska bır konu baslıgı altında bununla ılgılı bır mesaj yazmıstım...
tıklama basına aldıgın paranın dusuk olması Turkce reklam verenlerden kaynaklanıyor.
ben genelde 8 tıklamaya (4,5$) ortalamayla gıdıyorum (ıngılızce sıteler). yanı tıklama basına 70 cent ıle 1 dolar arası.

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
türkçe site yapmamak lazım tekrar anladım bunu ve en kısa sürede ingilizcesini yapıp türkçe kısmını kapatacam sitenin yani ingilizceye çevircem. Googledan şarkı sözü yazan zaten gelir yine title ve metaları ingilizce yapacam reklamlarda ingilizce çıksın zaten kimse tıklamıyor belki o zaman 3 5 kişi tıklarsa yabancı olduğu için kazanç artar.

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Alican sana soyle soyleyiym, dedigin gibi 17 bin sayfa gosterimi yapıyorsan 1 gunde, 1 ayca cok rahat 400 $ uzerınde para kazanırsın.

M

malatyasporlu

Misafir
Can' Alıntı:
kalmaz malatyasporlu merak etme.
demın baska bır konu baslıgı altında bununla ılgılı bır mesaj yazmıstım...
tıklama basına aldıgın paranın dusuk olması Turkce reklam verenlerden kaynaklanıyor.
ben genelde 8 tıklamaya (4,5$) ortalamayla gıdıyorum (ıngılızce sıteler). yanı tıklama basına 70 cent ıle 1 dolar arası.

peki senin sitenin adresi ne kardeş ?

----

birde Türkçe sitelerden tek tıkta en fazla kaç para kazandınız...

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
10 cent :) zaten günde 10 20 kişi tıklıyor yabancı siteye tıklayan var 1 tane yabancı site var o kurtarıyor yoksa mp3 sitesinde reklam gösterim sayısı 13 14bin şu anda ama tık max. 20 oldu yabancıda tık yüzdesi %10 olurken yerlide 0.01 kadar düşük :(

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ploop' Alıntı:
valla bende de yazılar geri gelmiş ama payment approved diye bir ibare bulunmuyor, sadece payment calculated yazıyor.. hotweb sende nasıl bir yazı yazıyor?

bende Kasima adit bolumde aynen:
Nov 8, 2004 Content - Earnings Accrued During October
Nov 16, 2004 Payment Approved: Check Number: ****8, Check Date: Nov 17, 2004
Payment Calculated

Baska bir forumdada ayni bu sorundan bahsediyorlar. Yani cogu kimsede var ve normal.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hotweb' Alıntı:
bende Kasima adit bolumde aynen:
Nov 8, 2004 Content - Earnings Accrued During October
Nov 16, 2004 Payment Approved: Check Number: ****8, Check Date: Nov 17, 2004
Payment Calculated

Baska bir forumdada ayni bu sorundan bahsediyorlar. Yani cogu kimsede var ve normal.

saol hotweb bizimki o hale gelmedi daha sanırım birkaç gün içinde bizimkilerde düzelir.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla bana da gondermediler nedense sogumaya basladim bu google dan

ayrica beyler bu google adsense para kazan tarzi rehberi sitelere reklami kesmis galiba dogru mu?
hotweb senin vardi galiba bir siten boyle

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eskiden google sitemi onaylarmı diye düşünüyorduk, şimdide çeki yollarmı diye düşünmeye başladık :)

W

W3BM4ST3R

Misafir
eğer hile hurda yapmıyorsanız google çeki kesin yollarda iş ne zaman yollayacağı. yabancı arkadaşlarım ay sonuna yakın gönderiyor diyor, sanırım bu hafta içinde yollarlar..

fakat Türkiye'ye tam 15günde geliyor. Ayrıca updated in 76$ lık çeki bozmak için Yapıkredi'ye gittim. Onlarda USD hesabınız varsa 1milyon, TL hesabınız varsa tl ye çevirmek için 3,5milyon gibi ufak bi miktar alıyorlar.
Oradaki kız 8-10gün içinde bozulur diyor fakat Garanti bankasından bozduran arkadaşım 30günde çek bozuluyor diyor.

Updated ve google çekleyi aynı bankadan yani American Bank(US BANK mıydı tam hatırlıyamıyorum Bank of America da olabilir) tan geliyor. yani bozulma süreleri aynı olur.

Ben çeki bozdurunca kaç günde bozulduğunu vs detaylı olarak yazıcam

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5