İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google çekimi ödemiyor!

Sanitarium

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
5 Aralık tarihinde İş Bankası'na verdiğim çekimin parası hala hesabıma yatmadı. Bende acaba sorun mu var diyerek bugün şubeye gittim. Aldığım cevap; "Bu kadar üzün sürdüyse demek ki karşı taraf ödemiyor" oldu. Bende ödenmediği zaman size bilgi verilmiyor mu dedim, cevap olarak; "bize bir bilgi gelmedi" oldu. Daha önce böyle birşey yaşayan var mı? Bu durum karşısında ne yapmalıyım?

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google a götürmüyorlar çeki. Citibank a götürüyorlar. Yani ödememe gibi bir durum ancak çekin karşılıksız ya da sahte çıkması durumunda olur. Bankanız size yanlış bilgi vermiş..

caper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herkesi kırmadan konuşmaya çalışırım ama bu olay bankacılar için geçerli değil. Herhalde bıktıklarından iyi laftan anlamıyorlar. Sende biraz sert çıkış o zaman daha iyi hizmet vermeye başlıyorlar.

C

Cobra

Misafir
iş bankasına çek vermek büyük hata ayrıca şunu bilmeni isterimki bazen google çeklerinin bozulması 50 günü bulabiliyor. Biraz daha beklersen sorun büyük ihtimalle çözülecektir.

G

GoogleGUY

Misafir
Araya christmas tatili girdiği için çek ödemeleri gecikti. Üstüne bir de bizim bayram tatili eklenince kaymaklı kadayıf oldu çekler.

G

Gencadam

Misafir
Malesef öyle, yabancıların noeli ve bizim bayramımız dışarıdan gelen sponsor paralarını özellikle çok geciktirdi. Beraberinde çekler de gecikti. Google ödemem bugün yatmış hesabıma.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5