İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google çeklere onay vermeye başlamış!

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar hayırlı olsun bir arkadaşımdan duydum Google 21 Kasım tarihinde çekine onay vermişler ..

Herkese hayırlı uğurlu olsun darısı bizim başımıza :)

İyi çalışmalar..

W

W3BM4ST3R

Misafir
Benimde onaylandı bugün (21 kasım) hemde biraz önce

" 21.Kas.2004 Ödeme Onaylandı "

çok sevindim valla. 15 gün sonra elimde çek. Yani 6sında fln.
Gelsin çek taratıp koyucam buraya.
Ve çeki bozdurmayla ilgili tüm aşamaları yazıcam bu foruma..
Updated çeki için yapıkredi 3,5milyon komisyon aldı. Aynı banka bakalım bunun için nekadar komisyon alacaklar ve kaç günde elimde olacak cash$$$ lar

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3.5 komisyonu öpüp başınıza koyun.. Bir ara tüm bankaları gezmiştim..

Garanti bankasında ilgilendiler fakat çeki bozdurmak için süre zarfını 30 gün olarak belirlediler..

HSBC hiç yaklaşmayın bile.. Hesap açılması zorunlu ve hesapları yaklaşık 6 ay içinde açıyorlarmış sizi takip ettikten sonra.. Kendileride komisyon alıyormuş 10-15 dolar civarında bankada alıyormuş..

Finansbankta aynı durumda HSBC'le..

Bana göre en mantıklısı AKbank.. 10 gün içinde geri dönüyormuş çek.. ve kendileri özel bir komisyon almıyorlarmış..

Bir yapıkrediye gitmedim arkadaşında anlattığı kadarıyla o da Akbank derecesinde oluyor sanırım.. Bana kalırsa öncelik sıranız..

1.Akbank
2.Yapıkredi
3.Garanti

olmalıdır..

İyi çalışmalar..

W

W3BM4ST3R

Misafir
Bende internette araştırdım. Uzun zamandır yabancı site yapan arkadaşım çekleri garanti ile bozdurduğunu söyledi. 5,6$ komisyon alıyorlarmış fakat 30 günde bozuluyormu çek.

Yapıkrediye gidince şaşırdım.
$ hesabın varsa 1$ komisyon, TL hesabın varsa 3,5milyon komisyon (oda tl ye çevirmek için) alıyorlar ve ordaki kız 8-10gün içinde bozulur dedi. Ya pek bilmiyordu yada harbidende öyle bozulacak ve ben sevinçten çılgına döneceğim :p
Bu bilgiler updated çeki için. Google ve Updated aynı banka Bank of America ile çalışıyorlar. Yani bozdurma süreleri vs. aynı olur...

mp3arsivi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar illa ceki bozdurmak için o bankalarda hesabımızın olması mı gerekiyor ve cekin üstünde yazan adın hesabı mı olması gerekiyor ?

H

hibrahim

Misafir
hayır illa çekin üstüne yazılan ismin hesabı olması gerekmiyor aynı türkiyedeki çekler gibi arkasını ismini yazıp imzalarsanız isteye herkes alabilir o çekin karşılığını bu arada herkese hayırlı olsun çekler...

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2-10 gün içinde gönderecekler çeki üstte öyle yazıyor. Aynen şöyle: " Aşağıda Paymen Approved yazısı göründükten sonra çekiniz 2-10 gün içinde gönderilecek)

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
beyler bu updated ile google aynı sayfa uzerinde mi olamaz aynı web sitesi üzerinde mi olamaz bilgisi olan paylaşssin bir zahmet ? teşkler

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bildiğim kadarı ile öyle bi durum yok aynı sayfada bulunan yerlerde gördüm..

SaLvaDoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Majestic' Alıntı:
3.5 komisyonu öpüp başınıza koyun.. Bir ara tüm bankaları gezmiştim..

Garanti bankasında ilgilendiler fakat çeki bozdurmak için süre zarfını 30 gün olarak belirlediler..

HSBC hiç yaklaşmayın bile.. Hesap açılması zorunlu ve hesapları yaklaşık 6 ay içinde açıyorlarmış sizi takip ettikten sonra.. Kendileride komisyon alıyormuş 10-15 dolar civarında bankada alıyormuş..

Finansbankta aynı durumda HSBC'le..

Bana göre en mantıklısı AKbank.. 10 gün içinde geri dönüyormuş çek.. ve kendileri özel bir komisyon almıyorlarmış..

Bir yapıkrediye gitmedim arkadaşında anlattığı kadarıyla o da Akbank derecesinde oluyor sanırım.. Bana kalırsa öncelik sıranız..

1.Akbank
2.Yapıkredi
3.Garanti

olmalıdır..

İyi çalışmalar..

dostum daha öncede dediğim gibi akbank bir numara :cool: bir de aslında önemli olan bankanın adı değil şubenin hangi şube olduğudur yani oradaki muhatabınızın bu işten anlayıp anlamadığı önemli 4 senedir sirkeci akbank ile çalışırım çeki götürdüğüm gibi parayı hesabıma geçerler öncelikle gidip hesap açarsınız bir iki çek götürdükten sonra paralar da bekleme olmadan hesabınıza geçmeye başlar .

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5