İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google çekleri bozdurma dönemleri

E

erotika

Misafir
Arkadailar her kafadan bir ses çıkıyoır bu dönemler için.

Çoğu kişi 10 günlük bir periyotta bozdurduklarını söylüyor ve toplam bankaya ödedikşleri paranın 10/15 $ oldugunu söylüyorlar. Hatta akbankdan ücrety ödemeden bozdurdum diyenler bile var.

AMa forumdaki konuların birinde bir arkadaş en aşağa 20 gün göstermiş.

Nedir bu olay ?

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sen bozdurmuştun soyledigine gore o kadar yüksek kazanmisin sen bilmiyormusun nerde nasil bozdurdugunu ?

E

erotika

Misafir
Arkadşaım yurtdışında yaşıyordum yazdıgım gibi. Türkiye'de yeniyim. Hatta domain alışvberişi yapıyorum şuan forum üzeridnen para gödnwerecek bir banka hesabım bile yok arkadaşımın hesabından göndermek durumundayım.

Yurtdışında iken herhangi birsorun yoktu ancak Türkiye 'yi bilmiyorum ve bundan sordum ;) ..

intibah

eksiksiz.com
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Googleden alamadım zırnık ama bi ara goto.com vardı. 150-200 doalrık çekler geliyordu. İşte o zaman yapıkredinin kambiyo servisi 1 hafta 10 gün içerisinde 3-5 milyon masrafla çekleri bozuyordu. Ben ilçeden ile gidiyordum çek bozdurmak için. :) Hatta sağolsunlar çek bozulduğunda telefon ediyorlardı.

Şidi ne olue ne gider bilemem google gelirleri düştü ilk çekimi alayım bozdurma olaylarını abartmasız yazarım. Sıkın dişinizi 15 güne kadar çek gelür :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5