İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Checkout Türkiye yi ekledi :)

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
arattım bir şey çıkmadı , qdinin verdiği linktede bir şey göremedim.
2zqua2p.jpg

Mickey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
qdin rss nin açtığı konu ile myweddingin açtığı konuyu bir mi tutuyorsun?

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
qdin rss nin açtığı konu ile myweddingin açtığı konuyu bir mi tutuyorsun?

Pardon kişişel polimik yaşamama karara aldım. size şöyle bir açıklama yapayım bu açılan konuda bir bilgi göremedim sadece koşmaktan bahsediliyor. RSS lerde açılan konular daha bilgilendirici + RSS harici bir konu daha var. Dilerseniz bırakın kişiler kendilerini savunsun. Zira bizler forumda Arama " Search " var yazamayacaksak arkadaşlarınızı koruyacaksınız diye vah bizim halimize.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
google checkout 2006 sonuna kadar ücretsiz. burada yazılana göre google 8 kasım - 31 aralık arası yapılan satışlardan işlem ücreti almayacak. kampanya henüz checkout üyesi olmayanları da kapsıyor. buradan üye olabilirsiniz.

Google'ın "Google'la bulun , Google Checkout'la satın alın"
sloganlı hizmetine nihayet Türkiye'de eklendi.Siteye girip kredi kartı bilgilerinizi girmeniz yeterli.
Ayrıca 30$ ve üzeri yapacağınız alışverişleriniz için 10$ lık indirim kuponuna da sahip olacaksınız.
Henüz yerli alışveriş sitelerinde pek kullanılmasada güzel bir gelişme.

Bu Şekilde bilgilenirsek bilgilendirirsek diye yazmıştım.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Pardon, bu checkout ne demek acaba?

Alışveriş yapmaya yarıyor. Paypal hesabınızdaki gibi hesabınıza kredi kartınızdan para yükleyerek anlaşmalı magazalardan alışveriş yapmanıza yarıyor. Paypal daha geniş bir yelpazade ancak bu biraz daha farklı çalışıyor üyelik kolay arayüz basit gecerli bir kredi kartınız varsa üye olabilirsiniz. üyelik sonrası anlaşmalı magazalarıda görebileceksiniz.

Mickey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google checkout 2006 sonuna kadar ücretsiz. burada yazılana göre google 8 kasım - 31 aralık arası yapılan satışlardan işlem ücreti almayacak. kampanya henüz checkout üyesi olmayanları da kapsıyor. buradan üye olabilirsiniz.

Google'ın "Google'la bulun , Google Checkout'la satın alın"
sloganlı hizmetine nihayet Türkiye'de eklendi.Siteye girip kredi kartı bilgilerinizi girmeniz yeterli.
Ayrıca 30$ ve üzeri yapacağınız alışverişleriniz için 10$ lık indirim kuponuna da sahip olacaksınız.
Henüz yerli alışveriş sitelerinde pek kullanılmasada güzel bir gelişme.

Bu Şekilde bilgilenirsek bilgilendirirsek diye yazmıştım.
Madem bu şekilde bilgilenmemizi istiyordun sen yazsaydın qdin mywedding netice itibarinde bilgilendirmek amacıyla belirtmiş kaçınınz RSS nin açtığı konulara bakıyorsunuz ki? Buna ek olarak RSS nin açtığı konuda mı tartışmak istiyorsun? İyi o zaman kimse konu açmasın RSS konu açsın diye bekleyelim sonra onun konularına yorum yapalım tartışalım RSS ye -rep verelim.. Herneyse bu şekilde yaklaşman oldukça yanlıştı bunu bilmelisin.

Pardon kişişel polimik yaşamama karara aldım. size şöyle bir açıklama yapayım bu açılan konuda bir bilgi göremedim sadece koşmaktan bahsediliyor. RSS lerde açılan konular daha bilgilendirici + RSS harici bir konu daha var. Dilerseniz bırakın kişiler kendilerini savunsun. Zira bizler forumda Arama " Search " var yazamayacaksak arkadaşlarınızı koruyacaksınız diye vah bizim halimize.
Kimseyi koruduğum yok myweddingi tanımıyorum RSS harici bir konu da yok! Bütün google checkout un ilgisi olmayan konularda checkouta TR yi eklememişler diye tartışacağınız şimdi burada eklendiğini açıklıyor işte mywedding burada tartışsanıza yok ama nerde illa ki başlığın içersindeki mesajlar konu dışı olcak artık bundan vazgeçin..

Pardon, bu checkout ne demek acaba?
paypala alternatif olarak googlein piyasaya sürdüğü bir hizmet.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Teşekkür ederim Qdin ve Mickey. + Rep verdim ikinizede, açıklama için teşekkür ederim...

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
peki benim asıl merak ettiklerim

bunlar kendi aralarında para transveri yapabiliyomu + parayı geri kredi kartına yatırabiliyormuyuz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5