İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Clon Yaptım Banlanırmıyım ?

mavikaplan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bir tane tıpa tıp Google 'a benzeyen bir HTML script yaptım.Bunuda kendi siteme attım ve yayınlıyorum.Google 'ı kullanmak yerine kendi sitemde arama yapmak istiyorum.Acaba bundan dolayı Banlanırmıyım ?

mavikaplan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Alt yapısı Google :D .Ya Google 'ı gözünüzün önüne getirin.Sadece Logosu ve Sol üstteki menüsü değiştirilmiş hali.

Logo 'yu da Google 'ınkinden yaptım :D.Banlarlarmı acaba ?

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Yanılmıyorsam bu konu forumda bir yerlerd tartışılmışdı. Eğer gene yanlış hatırlamıyorsam ban riski mevcut diyenler de vardı...

Ki ben de böyle bir yapıda bir ban riski olduğunu düşünüyorum !

InnoCent

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tabiki BANLANMASSIN !

Banlanacak bi içerigin yok !Sadece sitenın kopyasını yaptın diye banlanmassın ancak o site üzerinde Google ile ilgili kötü içerik olursa dava edilebilirsin..Ama sadece arama amaclı olursa hic bişey olmaz..

mavikaplan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yalnız arkadaşlar Aramalarda reklamların çıkmasını da engelledim.Yani birisi benim sitede arama yapınca Google reklamları aramalarda çıkmıyor.Dediğim gibi de Arama Sitesi aynı Google 'a benzemekte.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5