İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

google çöktü mü?

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
This is the placeholder for domain google.com. If you see this page after uploading site content you probably have not replaced the index.html file.

This page has been automatically generated by Plesk.

:eek:

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Not Found
The requested document was not found on this server.

--------------------------------------------------------------------------------

Web Server at google.com

o adrese girdimmi bu nu gösteriyor..
adwordse giriyor adsense de bunu diyor.
sanırım benden kaynaklanıyor. sertifika vs. sorunu da olabilir. çözemedim walla. giremedim de..

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Proxy kullanıyor iseniz olabilir.. sertifika olayından kaynaklanıyor, yada hosts dosyanızda değişiklik olmuş. Birde buralardan deneyin.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
xmlsr' Alıntı:
Proxy kullanıyor iseniz olabilir.. sertifika olayından kaynaklanıyor, yada hosts dosyanızda değişiklik olmuş. Birde buralardan deneyin.

Bu verdigin adresler google a ait degil, kullanicilarin adsense sifreleri bu sitelerden girildiginde ne kadar guvenlikte sence?

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O verdiğim siteler Google ipsine fw edilmiş siteler. İlk site zaten direk com.tr'ın ipsi idi. Sonradan bi düzeltme yaptım belki hallolmamıştır diye..

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
xmlsr' Alıntı:

xmlsr dün adsense için bir adres vermiştin neydi o adres? silinmiş..

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
verdiğim adreslerin google'a ait olmadığını düşünen sevgili iyinetadmin sizin güvenliğiniz için mesajımı edit etmiş. en azından öyle düşünüyorum çünkü altta açıkladığım gibi orda en üstte sizin girmeniz için önerdiğim ip vardı diğer siteleri sonradan eklemiştim. iyinetadmin'in www.google.com.tr adresinin ipsine bakmamayı bilmeyeceğini zannetmiyorum o yüzden tekrar veriyorum ama acele et iyinetadmin seni hekliyeceğimi düşünebilir bu ip ile ! amman dikkat.
https://66.102.11.104/adsense

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5