İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google.Com Internette Yeni Bir Soluk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sadeceprn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Yaklaşık 3-4 aydır vaktim oldukça iyinet forumuna giriyorum. Elimden geldiğince sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

Genel olarak küçük yaşta kardeşlerimiz veya bu işlere yeni başlamış hevesli arkadaşlarımız açıyor soru başlıklarını, biz de elimizden geldiğince yardım ediyoruz.
Fakat bu arkadaşlarımızın malesef bazı ortak özellikleri var; aşırı tembel olmaları, her şeyi hazır olarak önlerinde istemeleri ve sordukları sorulara 10dakika içinde cevap alamazlarsa gereksiz yere hırçınlaşmaları.

Eminim siz de benim gibi bunalmışsınızdır bu arkadaşlardan.

Bu yüzden bu muhteşem yazıyı sizinle paylaşıyorum:

Ben hayatınızı değiştirmek için buradayım!

GOOGLE.COM
Aradığın ne varsa burada!

Nedir bu Google?

Bir arama motoru. Aklına bir şey mi takıldı, arıyorsun ve o sorunla ilgili bir yazı buluyorsun veya daha önce aynı soruyu soran birisine verilen cevabı okuyorsun!

MESELA?

"php.ini diye bir şey var, ne olduğunu anlamadım birisi bana mükemmel bir şekilde 10 dakikada benim seviyeme göre anlatabilir mi? xD"

İngilizcen var mı? Google.com> php.ini veya >what is php.ini?
Türkçe mi istiyorsun? Google.com.tr>php.ini nedir? veya >php.ini ayarları

"Teknoloji sitesi için wordpress teması arıyorum! Çabuk bulmazsanız foruma b.k atacağım!"

İngilizce(daha çok sonuç verir)>Google.com>technology wordpress theme
Türkçe>Google.com.tr>teknoloji wordpress

"Sitemde sorun var!!1bir!! Ne olduğunu tahmin edip çözün lütfen!!"

İngilizce>Google.com>(hata kodu vs) solution veya (hata kodu) error repair
Türkçe>Google.com.tr>(hata kodu, hata mesajı) çözüm

Evet! Bütün sorunlarına cevap bulduğun değil mi? Tebrikler:harika: Umarım artık merak ettiğin bir şey olduğunda veya bir sorunla karşılaştığında önce kendin araştırırsın.

Araştırmak hazır bilgiden neden daha önemli?

Çünkü öğreniyorsun. True story!

Eklemek istediğiniz şeyler varsa lütfen çekinmeyin:harika:

cilginsolist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Hocam iyi güzel tesekkürler bilgi vermissinizde ne bu simdi artik bacak kadar cocukda google biliyor taniyor,hem konu icinde sunu demissiniz;

Simdi bu yazdiginiz muhtesem bir yazimi oluyor onu anlayamadim bu sanal alemin Allah sonunu hayir etsin...millet egolarini klavyelerin arkasinda tatmin ediyor gercekten gidisat hic iyi degil..

çatlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
he nedemezsın google den aramktan korkuyo veya googleyi kımse bilmıyo millet yanlsın var senın eger bu forum da durmadan konu açmların sebebi ansaydfadakı 10 istatislik eklentısdır millet ugrasmak istemiyr ve konu açıyorr diyorkı aklında anasayfda benı gorurler onun için kusura bakma googleyle alkası yok bu iş için eniy forum da konu açmak veya konu ları arsatırmak secengi.
eger o 10 istaslik eklentısı kaldırılırsa çok iyi olcak millet konulara bkacak hep aradıgını bulucaklar konu dısı veya konu içi nasıl anlıyorsanız

sadeceprn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Hocam iyi güzel tesekkürler bilgi vermissinizde ne bu simdi artik bacak kadar cocukda google biliyor taniyor,hem konu icinde sunu demissiniz;

Simdi bu yazdiginiz muhtesem bir yazimi oluyor onu anlayamadim bu sanal alemin Allah sonunu hayir etsin...millet egolarini klavyelerin arkasinda tatmin ediyor gercekten gidisat hic iyi degil..

Vaov burası düşündüğümden de eğlenceliymiş :D

WonderWorker

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
he nedemezsın google den aramktan korkuyo veya googleyi kımse bilmıyo millet yanlsın var senın eger bu forum da durmadan konu açmların sebebi ansaydfadakı 10 istatislik eklentısdır millet ugrasmak istemiyr ve konu açıyorr diyorkı aklında anasayfda benı gorurler onun için kusura bakma googleyle alkası yok bu iş için eniy forum da konu açmak veya konu ları arsatırmak secengi.
eger o 10 istaslik eklentısı kaldırılırsa çok iyi olcak millet konulara bkacak hep aradıgını bulucaklar konu dısı veya konu içi nasıl anlıyorsanız

Türkçe Biliyor musun ? :eek:ha:

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
kötü olan şu ki adam ironi yapmış siz gocunmuşsunuz dalga geçmişsiniz, ironi yazılarla destekleyeceğiniz yerde.

12acc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ironiyi anlamayan arkadaşlara acıdım bir anda :)

MilliFantazi

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Bu konunun içinde daha başka bir konu vardır biliyorum da, söylemek istediğim şu..

Herhangi biri (üye demiyorum, ziyaretçi bile), iyinet'te bu yazıyı okuma şansı bulmuşsa, ona google anlatmak/öğretmek saçma olmuyor mu?

12acc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@millifantazi

adam burda google'ı anlatmaya çalışmamış zaten.

12acc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bunu laf sokma çabası olarak algılamayın ama gerçekten yaşlarınızı çok merak ettim.

MilliFantazi

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
arkadaşlar bunu laf sokma çabası olarak algılamayın ama gerçekten yaşlarınızı çok merak ettim.

Beden mi zeka mı? Mesela seninkinde 26 yazıyor ama bu beden sanırım.

Bir üstteki arkadaş güzel söyledi.

Garip olaylar, ilginç şeyler oluyor.. Konuya son mesajımdır.

Syg..

12acc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Beden mi zeka mı? Mesela seninkinde 26 yazıyor ama bu beden sanırım.

Bir üstteki arkadaş güzel söyledi.

Garip olaylar, ilginç şeyler oluyor.. Konuya son mesajımdır.

Syg..

ironiyi anlamayacak kadar basit bir beyne sahipsiniz ve benden zeki olduğunuzu düşünüyorsunuz. işte bu komikti :alkış:

BthnKngl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
İlla Konuşturmak Zorundasın Değil mi Milleti. Yaptıklarıyla ve Konuşmasıyla. Duruşuyla ve Ağırlığıyla Kendini Gösterdiği Ortada . Sizinde Yaptıklarınız ve Yazılarınızla Zekanız ve Yaşınız Çok Ortada. Millet Boş İşlerle Uğraşmadığı İçin İroni Sayılmayacak Kadar Basit Bir Konuyu Anlamadığından Onların "Sizde Olmayan" Şeyleriyle Aşağılayacak Seviyede Olmadığınızı Düşünüyorum. İroni Yapmaya Meraklı Arkadaşlar Söz Sende Gibi Bölümlere Konu Açabilir Ya da Genel Forumlarda Takılıp , Kitap vb. Okuyup Kendilerini Geliştirip Daha Seviyeli Şeyler Yapmalarını Tavsiye Ederim..

12acc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sakin ol güzel kardeşim :) ne bu şiddet bu celal? madem ironinin farkındasın neden ''laf olsun torba dolsun'' gibi boş postlar atarak ''laf olsun torba dolsun'' amacıyla hareket ediyosun? neden üstüne alınıyosun yazılanları? ve neden sizden başkası üstüne alınmıyor? atalarımız haklıymış herhalde.. yarası olan gocunur. neyse iyi akşamlar. tartışmanın büyümesini istemiyorum (nokta)

BthnKngl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Benimle Zekanı Yarıştıramayacak Olduğun İmzanda ki Siteden ve Yazılarından Belli Bu Birincisi. Laf Olsun Torba Dolsun Diye Yeri Olmayan Yere Böyle Bi Konu Açan ve Destekleyen Sizlerde Var Sıkıntı Bu İkincisi. Eğer Saçma Sapan Kişilerin Yazdığı Hakaretleri Susup Kabullenecek Kadar Seviyesizsen Bu da Üçüncüsü. İlla Akşam Akşam Hiç Yapmadığım Şeyleri Yaptıracaksınız.

Eğer Düzgün Tutacak Site Yapamıyor , Yardım Almadan Olmuyorsa Ne Biliyim Yaratıcılık ve Düşünce Yoksa Forumdan Destek Alabilirsin Hatta Domain ve Host Yardımı Yapanlar Bile Çıkabilir..

Konuya Daha Cevap Yazmayacağım , Madem Noktayı Koydun Burda Bitti (.)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5