İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google.Com Internette Yeni Bir Soluk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BthnKngl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Sitene Değil Direkt Olarak Sana Geldi. İnsan Kapasite , Zeka ve Beynini Yansıtır Yaptığı ve Yapabildiği İşlere.

Gerçekten Artık Seviye Düşürmek İstemiyorum. Hem Kendimin Hem de Forumun Kalitesi Düşüyor.. Sizin İçin Sıkıntı Olmuyor Ama Daha Cevap Yazmıyorum..

sadeceprn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Sitene Değil Direkt Olarak Sana Geldi. İnsan Kapasite , Zeka ve Beynini Yansıtır Yaptığı ve Yapabildiği İşlere.

Gerçekten Artık Seviye Düşürmek İstemiyorum. Hem Kendimin Hem de Forumun Kalitesi Düşüyor.. Sizin İçin Sıkıntı Olmuyor Ama Daha Cevap Yazmıyorum..

Sana da bi moderatörlük vermediler gitti ha. Halbuki o kadar uyarı yapıyorsun yanlış yere açılan konulara vs.
Yönetim uyuyor mu!!!bir!! :D

12acc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Ortaya birşeyler çıkarmaya uğraşmak ayıp mıdır günah mıdır? Yoksa kapasite hakkında net bilgiye ulaştırır mı? Sitenin hedef kitlesi çocuklar. Sen o siteden kendi beklentilerinin karşılanmasını beklersen, bu senin zeka seviyeni ve kapasiteni gösterir. Senin dediğine göre piyasadaki bütün oyun sitesi sahipleri gerizekalı yani :)

sadeceprn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Konumuza dönersek, ekşi sözlükte bir deyiş vardır, "ironiyi anlamayan nesle aşina değilim" diye, Ahmet Haşimin bir dizesinden esinlenilmiş.

"Sen buraya gelip gogleye nasıl girileceğini mi anlatıyorsun!!" diyorsanız, tek diyeceğim şudur ki, Google "guğgıl" diye okunur "gogle" diye okunmaz.

BthnKngl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Ortaya birşeyler çıkarmaya uğraşmak ayıp mıdır günah mıdır? Yoksa kapasite hakkında net bilgiye ulaştırır mı? Sitenin hedef kitlesi çocuklar. Sen o siteden kendi beklentilerinin karşılanmasını beklersen, bu senin zeka seviyeni ve kapasiteni gösterir. Senin dediğine göre piyasadaki bütün oyun sitesi sahipleri gerizekalı yani :)

Çocuklara Diye Kalitesiz mi Olmak Zorunda? Ve Ayrıca Böyle Yapanların %99'u Senin Dediğin Gibi. Boşa Çabalıyosun.. Zorlama Kendini..

Sdc***

Yerinde Yaptıktan Sonra Kimsenin Diyeceği Bişey Yok Diyorum Sana. Geyikhane ve Söz Sende 7/24 Açık Zaten.. Forumu Kirletmenin Amacı Yok. Ekşi Sözlükte Yazmak Serbest ve İroniyi Anlamayan Yoktur, Orda Yazarsan Senin için Daha Faydalı Hem Seviyeli İnsanlarla Takılmış Olursunuz.. "12"ac Sizlere de Tavsiye Ederiz..

Neyse Sizlere İyi Forumlar , Aranızda Eğlenin..

12acc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çocuklara Diye Kalitesiz mi Olmak Zorunda? Ve Ayrıca Böyle Yapanların %99'u Senin Dediğin Gibi. Boşa Çabalıyosun.. Zorlama Kendini..

kalite hakkında danışacağım en son kişisin. ayrıca boşa çabalamam veya boşa çabalamamam seni ilgilendirmez.

cilginsolist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Konumuza dönersek, ekşi sözlükte bir deyiş vardır, "ironiyi anlamayan nesle aşina değilim" diye, Ahmet Haşimin bir dizesinden esinlenilmiş.

"Sen buraya gelip gogleye nasıl girileceğini mi anlatıyorsun!!" diyorsanız, tek diyeceğim şudur ki, Google "guğgıl" diye okunur "gogle" diye okunmaz.

Sen harbiden ukala bir insansin harf hatasindan dolayi gogle yazilmis olabilir,neyi ispatlamaya calisiyorsun sen herkes aptalda bu sanalin akillisi senmisin.Yine söylüyorum sacma sapan bir konu yüzünden prim yapmaya calisiyorsun basardinda bak konu kac sayfa oldu.Birak bu bos isleri sen yine git 3-4 ay ugrama buralara insanlarin sinirlerini ziplattin iyice yeter.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5