İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google.com.tr - Bahtım Açık Olsun :)

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google , "Kendimi sanslı hissediyorum" button u , " Bahtım Açık Olsun " şeklinde değiştirilmis .. gerçekten komiğime gitti :)

T

The_Best

Misafir
Çok hoş olmuş, bence bu söz bizim kültürümüze daha yakın.

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
adam bahtım açık olsun'u bile tm yapmış,google bizim deyimlerin peşini bırak :)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ee alır tabi adamalar herşeyini garantiye alıyor başkasının kullanamasını istemiyor

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
"Kendimi Şanslı Hissediyorum ™" düğmesi, sizi otomatik olarak, Google'ın sorgunuz için bulduğu ilk siteye götürür. yazıyor sitede.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet bahtimacikolsun.com sitesini alamazsınız. çünkü googleye parselli oldu artık o kelime :)

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu sadece Google Türkiye için olan bir uygulama değil, diğer dillerede özgün bu tarz deyimler kullanılacak. Bunun sebebide rekabeti iyice kızıştırmak ve hak edene hak ettiği değeri vermek.. Sıralamada 1.sıradaki site ile 2.sıradaki site arasındaki 2 katı fark var :).
1.Sıradaki site bu farkı 3,4 katına çıkartacak bu butonlar kullanıcıya daha hoş gözüktüğü için aramalarda tercih edilecek ve ilk site daha fazla hit alacak.

K

kia06

Misafir
crawler' Alıntı:
Google , "Kendimi sanslı hissediyorum" button u , " Bahtım Açık Olsun " şeklinde değiştirilmis .. gerçekten komiğime gitti :)
:) had
ya budane tabiki şanslıyım

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kendimi berbat hissediyorum, acaba hangi çöp siteye dalacaz??? :p

ragiax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güzel olmuş. En azından eskisinden daha karizmatik...

T

The_Best

Misafir
Sanırım google bu bahtım açık olsun lafını tutmadı yeniden kendimi şanslı hissediyoruma dönmüş.

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"bahtım açık olsun" bence süperdi, tam bizim dilimize cuk oturan bir laftı. neyse...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5