İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google.com.tr Yapay Zeka Temelli Anahtar Kelimeli TÜRKİYE Tekil Hit! | Aktif Günlük 870K+ Gönderim Yapıyoruz!

bicerproduction

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İyi günler arkadaşlar, yeni bir sistem ile karşınızdayız.

Toplam aktif müşteri sayımız : 100+
Günlük gönderim yaptığımız toplam hit : 870K+

Bir müşterimizin günlük gönderilen hit Analytics ekran görüntüsü

google-analytics-hit-trafigi.JPG

# Yenilikler #

* SMS Ödeme hatırlatma sistemimiz ile dilerseniz telefon numaranızı vererek paketiniz bitmeden SMS ile bilgilendirilebiliyorsunuz.

Sistemimiz özel bir yazılım olup Google.com.tr üzerinden sitenize anahtar kelimeli hit gönderimi sağlıyor. Google.com.tr üzerinden anahtar kelimeli olarak gönderilir. Yakında lisanslı program olarak da satışa çıkacaktır.
Diğer sitelerdeki bir kaç referans yorumları aşağıdadır, başka forumlarda 100'den fazla satışımız mevcuttur. Hitler Google Analytics üzerinden %100 doğru sayım yapmaktadır.​

Not :Sistem diğer trafik(hit) programlarının alt yapısını kullanmamaktadır. Tarafımıza ait bir yazılım ve alt yapısı mevcuttur. Tamamı Türkiye hitidir, IP sistemi kendi geliştirdiğimiz sistemdir.

Buna kanıt isteyen arkadaşlar için, sitede durma sürenizi 15-20 dakikaya kadar çıkarabiliriz, rekorumuz 9 saat 51 dakikadır. Aşağıdaki paketlerimizde minimum 90-120 sn durmaktadır hitlerimiz. Süre yükseltme isteğinize göre fiyata tabi tutulabilir.

Hitlerimiz tamamen TR üzerinden gelmektedir!

# Fiyatlar #

(İsterseniz hitler xxx sayıda Google anahtar kelimeli, xxx sayıda direk hit olarak da gönderilebilir.)
Not: Paket alacak kişilere, referans olarak biraz hit gönderilip deneme yapılabilir.

Aylık Paketler;

Günlük 1000 Hit (Anahtar kelimeli ve direk), Aylık toplam 30.000 hit = 135 TL
Günlük 2000 Hit (Anahtar kelimeli ve direk), Aylık toplam 60.000 hit = 200 TL
Günlük 5000 Hit (Anahtar kelimeli ve direk), Aylık toplam 150.000 hit = 320TL
Günlük 10.000 Hit (Anahtar kelimeli ve direk), Aylık toplam 300.000 hit = 400TL
Günlük 20.000 Hit (Anahtar kelimeli ve direk), Aylık toplam 600.000 hit = 750TL

Daha yüksek paketler için iletişime geçebilirsiniz.

R10 45 sayfalık satış linkimiz; http://www.r10.net/ilan-panosu/1467...k-870k-gonderim-yapiyoruz.html#post1070618114

R10 Referans yorumları

furkan bey ile 3.aylık çalışması yaptırdım.sitem 1.sayfaya geldi.orada kalıcı olmak için devam kararı aldık..
İlgisi için tesekkür ederim.

yeni site için aylık paket günlük 2k hit anlaşılmıştır.

11 site için tekrardan anlaşma sağlanmıştır ve ödeme yapılmıştır, hayırlı olsun.

1 aylık anlaşma yapıldı.

60k hit için ödeme gerçekleştirildi, müşteri ile ilgili ve yaptığı iş hakkında bilgili bir arkadaş,
denedikten sonra duruma göre gelişmeleri buradan bildireceğim, teşekkürler.

Aylık paket alınmıştır. Gerçekten ilgili ve samimi, :) teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

arkadasla uzun suredır calısıyoruz herkese tavsıye ederım

ilk 500 de olmayan sitemizi 1 aylık çalışmayla 10.sıraya cıkarttı..ilk calısmamızdakı faydaları görünce 2.alımıda yaptık..
ilgisinden ve temız ıs çıkartmasından dolayı uzun sure çalışacağız ınsallah.

Hit satın alınmıştır. arkadaş iyi ilgileniyor umarım meyvesini alırız hayırlı satışlar. :)

Öncelikle belirteyim, yorum yapmam için arkadaş bir ricada bulunmadı. Arkadaşla 1 ayda 30.000 hit için anlaştık, ilk başta günde 870 falan civarında geliyordu, bunu arkadaşa belirttim.

Arkadaşın cevabı:
"Tabi ki mümkün hocam, eksik hitleri hemen telafi edelim süreyide arttırayım bir güncelleme yapmıştım ondandır kusura bakmayın durumdan ötürü hemen düzeltiyorum"

Ertesi günden bu yana düzeldi ve öyle de devam ediyor. 4 yıldır R10'a üyeyim, iletişimin bu kadar kolay ve profesyonel olduğu başka biriyle çalışmadım, kesinlikle kendisini tavsiye ederim.

Kendisi işin ehli ve başarılı bir arkadaş sürekli çalışıyoruz.

Günlük 1000 Hit (Anahtar kelimeli ve direk), Aylık toplam 30.000 hit = 150 TL

paketi alındı. hadi hayırlısı.

Furkan Kardeşim çok başarı, azimli ve dürüst bir kardeşimizdir. Kendisini uzun zamandır tanıyorum. hayırlı satışlar dilerim.

Alexa da oldukça düşüş yaşadım, memnun kaldım ve arkadaş ile bugün 2 aylık daha anlaştık. Paket alımı yapıldı

Ödeme yolları: İş Bankası, EFT, Papara

glo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu hit paketlerini alınca kelimede mi yükseliyoruz yoksa sitenin bir sıralaması var o mu yükseliyor.
Birde benim sitenin günlük hit sayısı sadece 10 kişi günde bin kişiye çıkınca bu durum problem yaratmıyor mu?

bicerproduction

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu hit paketlerini alınca kelimede mi yükseliyoruz yoksa sitenin bir sıralaması var o mu yükseliyor.
Birde benim sitenin günlük hit sayısı sadece 10 kişi günde bin kişiye çıkınca bu durum problem yaratmıyor mu?

Sitenize gelen hitler, kelimede yükselişe ve sıralamanızda sitenize fayda sağlıyor. Ancak tabi ki tek başına hit %100 etki sağlayamayabilir. Sitenizin SEO adına yapılan işlemleri de güçlü olmalıdır.
Eğer sitenizin günlük 10 hiti mevcutsa, bizim paketlerimiz faydasız etki oluşturabilir. Bu sebeple biraz daha hitlenmesini beklemenizi öneririm. Yeni sitelere ve düşük hitli sitelere pek önermiyoruz bu hizmetimizi. Yükseldikten sonra alım yapmak sitenize daha çok katkı sağlayacaktır.

glo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitenize gelen hitler, kelimede yükselişe ve sıralamanızda sitenize fayda sağlıyor. Ancak tabi ki tek başına hit %100 etki sağlayamayabilir. Sitenizin SEO adına yapılan işlemleri de güçlü olmalıdır.
Eğer sitenizin günlük 10 hiti mevcutsa, bizim paketlerimiz faydasız etki oluşturabilir. Bu sebeple biraz daha hitlenmesini beklemenizi öneririm. Yeni sitelere ve düşük hitli sitelere pek önermiyoruz bu hizmetimizi. Yükseldikten sonra alım yapmak sitenize daha çok katkı sağlayacaktır.
Çok Teşekkürler Günlük kaç hit olması gerekiyor sizinle çalışmaya başlayabilmemiz için. İyi çalışmalar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5