İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google çoştu

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
yaklaşık 4 aydır boş duran bir domainim vardı iki gün önce yazı yazmaya başladım şimdi bir konu ekliyorum 3-4 saat içinde indexliyor :) çoğuda birinci sırada çıkıyor çok ilginç bir olay. www.kadinin.com

mesela son yazıyı öğlene doğru yazmıştım 8 saat önce indexlemiş.

http://www.google.com.tr/search?hl=...+müsabakasında+hiçbir+Türk+tenişçinin&spell=1

http://www.google.com.tr/search?hl=...result&cd=1&q=Hürriyetin+Parası+Bitti&spell=1

Sitede yayınlamamı istediğiniz bir yazı varsa pm atın yada buraya yazın ekliyim bu olaydan sizde fazdalanın :) bende .

donanimmerkezi.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eski yada yeni olması farketmiyor. wordpress konu açılınca ping attığı için indexleniyor kolay bir şekilde. Bu artık sık yaşanan bir durum (size özel değil)

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
r10 da konu açtım anahtar kelimede bana rakip oldu
bu konuda öyle olmasın :D

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
@Ozcan

belli bir süre sonra normale dönecek gece gündüz çalış bana kalırsa ne indexletebiliyosan indexlet bir süre benimde böyleydi sonra normale döndü bir de filtre olayı var inş. öyle birşey gelmez başına

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59

yok canım :) burdaki konu rakip olmaz çünkü başlığı google çoştu. Site rakip olurmu dersen ben sana link verdiğim için benden önce çıkman garanti bir kaç güne yani dua et ben ikinci sırada çıkayım sen kesin 1. olursun :D.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
@Ozcan

belli bir süre sonra normale dönecek gece gündüz çalış bana kalırsa ne indexletebiliyosan indexlet bir süre benimde böyleydi sonra normale döndü bir de filtre olayı var inş. öyle birşey gelmez başına

belirli bir süre sonra içerik girmeyi bırakırsam sanırım dediğin gibi olur ama :D sağlam ping atıyor site.

Bu arada ikinci sayfada gelmiş.

http://www.google.com.tr/search?hl=...ası+Rapstar+StarTV’de+Başlıyor&btnG=Ara&meta=

son edit : rapstar startv diye aratınca googleda 12. sırada :)

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
prsi 0 olmasaymış :p işin şakası bi yana dediğim gibi sürekli konu girin bu fırsat bir daha gelmez :D

Unyesil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla PR şimdilik 0 fakat yeni yazı eklediğim zaman hem 20 dakkika bile sürmüyor hemde en fazla 2. sayfada görünüyor. Çok ilginç gelişmeler var bu aralar.

Unyesil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tabiki WP sayesinde oluyor ama baya baya ön sıralarda yer alıyor. Yani PR'si 5 olandan nerdeyse daha önde çıkıyor :) Belki alakası yoktur. Bilemem :)

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59

bak dediğim gibi seni ikinci sayfaya almış sanırım daha önce yoktu :) benim konuda kaybolmuş. rapstar diye arayınca. Baya para kazancan breeze bu domainden :D benimde yazdığım tüm domianleri almışlar. rapstar.gen.tr yi filan.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5