İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google da 3 Ay Sınırsız Adwords

P

ProRehber

Misafir
3 Ay GOOGLE 'da Olun

Sınırsız Kontör

Sabit Fiyat Garantisi

7 Gün / 24 Saat Gösterim

Sınırsız Değişiklik Desteği

Chat + Telefon Desteği

7 / 24 Teknik Destek

Aylık Otomatik Raporlama

Not : Fiyat 675 YTL + KDV'dir ve Sabittir. Bu Fiyat 3 Kelime Icin Gecerlidir. Konum Ayarlamasi Yapilamamaktadir, Yurt Dışı Gösterim Istenirse %20 Fiyat Ilave edilecektir.

BrokenPromises

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sabit fiyat garantisi nasıl verebiliyorsunuz? Konum ayarlaması yapamıyorsunuz neden cünkü tbm'i en düşük olarakmı vereceksiniz? Ya reklamlar 2. hatta 3. reklam sayfasına kadar gidip gösterim almazlar ise? Ya maliyet sizin bizden aldıgımızı geçerse? Geçip zarar etmeyeceginize göre ozaman biz kazıklanmış durumamı düşecegiz? Sonuç olarak daha henüz google adwords'un çalışma mantığını bilmeyen tecrübesiz insanlara bu hizmeti satabilirsiniz ama burdaki kişilere satamayacağınızı düşünüyorum..

P

ProRehber

Misafir
Paraniza ve Butcenize Gore Konum Ayarlamasi da Yapilabilir.. 3 Ay'dan Bahsediyoruz Burada :) Sinirsiz Click ve Sinirsiz Gosterim Soz Konusu. Bu Sadece En Dusuk Olan Maliyet..

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ancak 0.01 vericeksiniz tbm e sonuçda buda gösterime girmemesi belkide 10. sayfada reklamın çıkması anlamına gelir buda ztn tık almıcağı için:)

P

ProRehber

Misafir
Yukarida da Belirtigim Gibi Para Para Para.. :) En Dusuk Olani Yazdim Buraya Ayrica Google QUALIFIED PROFESSIONAL Sertifikasina Sahip Bir Firma'dan Saglaniyor.. Gercekten Dusunen Arkadaslar Var ise Sirket Adresi Telefon Numaralari ve Referans'lari Aynen Gonderebilirim.. Referanslara Ornek ; Petrol Ofisi , Efes Pilsen , Ulker , Cukurova , Komili , Sutas.. Daha Saymama Luzum Yok Sanirim ?

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Referanslara Ornek ; Petrol Ofisi , Efes Pilsen , Ulker , Cukurova , Komili , Sutas.. Daha Saymama Luzum Yok Sanirim ?

Referanslar çok güzel yazılmış. Ama sadece yazılmış. Google'da çıktıkları kelimeleri bulamadım nedense :p

Yöntem hakkında yorum yapmıyorum, umarım size inanan pek insan olmaz. Çünkü geri dönüşü çok düşük olacak bir reklam kampanyası için bilmemkaç YTL para verilmez.

P

ProRehber

Misafir
''Size Inan Olmaz'' Agir Bir Ithamdir Diye Dusunuyorum ? Sadece Yazildigini mi Saniyorsunuz ? Bunlar Gecmiste Reklam Veren Firmalardan Sadece Bir Kacidir.. Siz Hala Geri Donusu Olmayacak Diyorsunuz :) Akliniza Takilan Bisey Var ise Sorarsiniz Gereksiz Aciklamaya Luzum yok Diye Dusunuyorum.. Ayrica Firma Adresini de Verebilirim.. Herhangi Inanilmayacak Bir sey Soz Konusu Olsa ''Chat + Telefon Desteği + Firma Adresini Vermeyiz''

P

ProRehber

Misafir
Sonucta Bu Firma ''Yetkili'' midir ? Referans'lari, Adresi, Telefon Numarasi Mevcut mudur ? Yapamayacagi Seyi Insan Neden Yazsin ki ? Diye Dusunuyorum.. Guvenmiyorsan Almazsin :) Bu Kadar Basit..

mgora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yapamayacağı şeyi yazmak bizde adetten olmuş çünkü , yurtdışında arama motoru optimizasyonu yapan hiç bir firma konum garantisi vermez bizdekiler ilk 5 ilk on garantisini bol keseden verirler.
Bunun dışında ben kendi işyerim için haziran ayından beri aynı kuponla reklam veriyorum.Bütün kelimelerimde ilk sayfadayım ortalama tbm 0.02 yani rekabet olmayan bir sektörde iseniz bu fiyat pahalı.Rekabet olan bir sektörde iseniz döüş almanız çok zor.
Bugün Türkiye'de web ortamındaki güvenle ilgili bir yazı yazdım , insanlar kendi kontrollerinde olmayan konularda çok fazla garanti verirlerse güvenin sarsılması kaçınılmaz.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Referanslardaki firmalara birebir fatura kesilmemişse ,bu yanıltıcı ve haksız rekabet reklamına girer..
Ki sitede yer alan ibareler, birebir haksız rekabet ilkelerine aykırıdır...

reklam yayınlayan başka firmalar , dava açarlarsa ,çok yüksek tazminat talep ederler ve görünüşe göre kazanırlar..

bence bu site , içerdiği haksız rekabet öğelerini kaldırmalıdır..

yada aşadaki linkte bulunan yazıyı iyice okumalıdırlar...alıntı © H U K U K C U . C O M
http://www.hukukcu.com/bilimsel/kitaplar/ongoreninternet/bolum5h.htm

P

ProRehber

Misafir
Adres ve Telefon Asagida ki Gibidir ;

Adres : Öveçler 2.cad. 6/2 Çetin emeç-Ankara- Türkiye

Telefon : 0 (312) 4732383 (pbx) saat 10.00-18.00 arasında

MSN : [email protected]

GSM : 0532-455 83 28

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3 Ay GOOGLE 'da Olun

Sınırsız Kontör

Sabit Fiyat Garantisi

7 Gün / 24 Saat Gösterim

Sınırsız Değişiklik Desteği

Chat + Telefon Desteği

7 / 24 Teknik Destek

Aylık Otomatik Raporlama

Not : Fiyat 675 YTL + KDV'dir ve Sabittir. Bu Fiyat 3 Kelime Icin Gecerlidir. Konum Ayarlamasi Yapilamamaktadir, Yurt Dışı Gösterim Istenirse %20 Fiyat Ilave edilecektir.
Web Sitenizi Google reklam ile Dünyaya Tanıtmak İstiyormusunuz
:: Web Sitenizin GOOGLE'da 1. sayfa da olmasını istermisiniz
:: 15 dakika içinde Google 1. sayfa 1. sıra da çıkmak istermisiniz
:: Reklam larınız Google reklam ile hedef kitleye anında ulaşsın istermisiniz?
:: Neden Google'a reklam vermeliyim?
Sitenizde yazan bu
ben 3 kelim istemiyorum sadece 1 kelime
1sayfa 1sira (1sayfa ilk uc sirada olabilir)
sayet sozlesme yaparsaniz yani 1inci sayfa 1 sirayi q ay boiyunca garanti edecegenize dair ben 3aylik 675 YTL yerine
aylik ben istediginiz fiyatin 3 katini odeyebilirim

serdar ceylan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şimdi birsey söylemek istiyorum. uzun zaman önce de bu firmalar vardı. ilk adwords olayı ortaya çıktıgında zaten aynı fırmalar tek farkı arkadasların da dedıgı gibi com.tr olmuşlar.

Fakat şunu belirtmek istiyorum. Ben bir kaç hafta önce adwords'un düzenlediği academi programına katıldım. Peki bu adamlar nerdeydi o zaman neden ben bunları görmedim. Üstelik o kadar dikkatlı baktım kı yaka kartlarına herkesin hiç böle firmalar yoktu.

Yani yok biz google ile ortak çalışıyoruz falan bunlar cidden külleyen yalan şeyler. Fakat taktir etmek lazım hala ayaktalar ve 3 katlı o binada hizmetlerini baya baya yapıyorlar. Ayrıca o referanslar 2 sene öncekinin referansları yani adamlarla ucuz yollu anlaşıp referans deniliyor. Sonra adamlar aa bu adwords bunu bizde yaparız dedıklerınde kendileri yapıyor.

serdar ceylan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yani kesinlikle ve kesinlikle google'un kupondan başka ucuz yollu verdiği bir hizmet yoktur... Veremezlerde. Burada bir arkadaş sadece kendi sistemini kurmuştu çok hoşuma gitti kuponlarla alakalı bir sistemdi ama şimdi kuponlarda sorun olduğu için oda hizmet veremiyor sanırım

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yani kesinlikle ve kesinlikle google'un kupondan başka ucuz yollu verdiği bir hizmet yoktur... Veremezlerde. Burada bir arkadaş sadece kendi sistemini kurmuştu çok hoşuma gitti kuponlarla alakalı bir sistemdi ama şimdi kuponlarda sorun olduğu için oda hizmet veremiyor sanırım
edit.........

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5