İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google da hızlı indeks

bestprince

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
80 tane sitem var. Sitelerimden çoğuna google bot her saat geliyor. Yaklaşık 150.000 indeks i olan bir sitem var ve eklediğim her başka yeni site ya da var olan bir sitenin (sandbox durumu hariç) alt sayfasını çok kısa bir sürede indeksliyor. Yeni bir site açın alt sayfaları ile indeks lenmesini bana bırakın sandbox a düşmeden bunu bir kaç saat içinde yapabiliyorum. Kesinlikle sandbox a düşmüyorlar indekslendikten sonra linkleri kaldırıyorum. Eğer indeks lenme konusunda sıkıntısı olan varsa bana pm. atsın.

bestprince

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
80 siteyi yazarmısın bakalım

pek komik değil ama 80 sitenin olması da inan bana bi marifet değil. bir kaç yıl önce google da kısa bir sürede indeks lenmek için çok uğraşıyordum. bunu şimdi çok kısa zamanda yapabiliyorum şu anda yeteri kadar da kazanıyorum ama bir zamanlar benim gibi biri çıkıp benim yaptıklarımı bana yapmış olsaydı neredeyse bir yıllımı boşa harcamazdım. tek bir amacım var türk web masterlara tecrübelerimle yardımcı olmak.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
80 siteyi yazarmısın bakalım :)

zor bir şeymi bende 8-9 aydır uğraşıyorum web ile 40 ı geçti siteler. Tabi sitelerde çöp kutuları değil Çoğu dmoz a ekli siteler.

edit : konuyu dağıtmadan teşekkürler bu türk yardımları keşke her kes yapsa :)

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
vermek istediğiniz bilgileri pm yerine konuya yazarsanız daha fazla kişinin faydalanmasını sağlayabilirsiniz ki forumunda amacı budur.

bestprince

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vermek istediğiniz bilgileri pm yerine konuya yazarsanız daha fazla kişinin faydalanmasını sağlayabilirsiniz ki forumunda amacı budur.

kısaca şu her saat başı google bot un geldiği bir kaç sitem var onlardan birine siteniz ve sitenizin alt sayfalarınızı eklemem böylece bir kaç saat içinde indeks leniyorsunuz indeks lendikten sonra linklerinizi kaldırıyorum. kesinlikle sandbox durumu olmuyor. ama eğer siteniz sandbox da ise bu durum söz konusu değil. kısacası indekslenmeniz mümkün olmuyor. ama yeni açtığınız bir site ve alt sayfaları bir kaç saat içinde indeks leniyor. bunu garanti ederim. ve kesinlikle sandbox a düşmüyorsunuz.

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim sitemi indexletmedin ben kendim indexlettim ?

bestprince

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim sitemi indexletmedin ben kendim indexlettim ?

elbentte hiç bir şekilde açtığınız site ya sitelerinizi birilerinize indeks letmek zorunda değilsiniz. kesinlikle ben olmayacak bir şeyi yapmıyorum. sadece bazen bir kaç hafta bazen bir kaç ay süren süreci, bir kaç saatte düşürüyorum. hepsi bu.

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya birader seninle msnde konuştuk benim sitemi indexleticektin ama indexletmedin ? bende bir iki link aldım indexlendi benim için çokda önemli degildi bence sen önce biraz güven kazan..

bestprince

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya birader seninle msnde konuştuk benim sitemi indexleticektin ama indexletmedin ? bende bir iki link aldım indexlendi benim için çokda önemli degildi bence sen önce biraz güven kazan..

haklısınız sizle konuştuk msn de bir gün sonra görüşmek için ayrılmıştık. işlerim çok tu görüşemedim sizinle. ama güven derken şunu da belirtmek istiyorum ben hiç bir zaman yaptığım iş te önceden ücret almadım. bu durumda bir insanın işi çıkabilir dimi. güven derken lütfen yaptığım her işte önceden ücret almadığımı ve iş bitimde aldığımı da aklınızdan çıkarmazsanız sevinirim.

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne gerek var yaw link alacaksın birazda zamana bırakacan yeterli.

bestprince

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
en son indeks lediğim site
dün indeks lemek için ekledim
google a

site:down-web-browser.com

yazarsanız

ana sayfa ve alt sayfalarının kaç saat önce indeks lendiğini görürsünüz

sizce ki teori ile konuşanlara söylemek istiyorum var mı bi sandbox durumu ?

rica ediyorum teori ile konuşmayın aylardır yaptığım bir iş bu. yaptırmak isteyen yaptırır istemeyenler ya da ihtiyaç duymayanlarda işine bakar.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
en son indeks lediğim site
dün indeks lemek için ekledim
google a

site:down-web-browser.com

yazarsanız

ana sayfa ve alt sayfalarının kaç saat önce indeks lendiğini görürsünüz

sizce ki teori ile konuşanlara söylemek istiyorum var mı bi sandbox durumu ?

rica ediyorum teori ile konuşmayın aylardır yaptığım bir iş bu. yaptırmak isteyen yaptırır istemeyenler ya da ihtiyaç duymayanlarda işine bakar.

Yaptığınız yöntem gayet doğru uygulamadır. Googlenin sık ziyaret ettiği sitelerden link verirseniz, süreci hızlandırırsınız. Ancak fazla link çıkışı ardından bu durumdan zarar görebilirsiniz..

Ayrıca, forum yapılarıda çok çabucak indexlenir ve bu forumlara, imzalar hariç konular içine yazılan adreslerde nofollow değilse, süratle indexlenir.

Son olarak ; tabiki karışmak gibi olmasın ama, zaten bu forumdada bu dediğiniz yöntem defalarca söylendi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5