İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google da Şİkayete Laf Atanlar ve CJ deki ülkeler ...

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bazıları hala ispiyoncu Nie şikayet ediosun gibi laflarla temiz reklam isteyen arkadaslara salya sumuk sataşıyor ... Gercekten hiç mi utanmıyoruz . CJ de 100 küsur ülke arasında Türkiye yok . Zambiya zaire bile var biz yokuz . Ayıp. hala sataşmalar var . Bu işin şikayeti olmaz. Eskiden iyinet foruma takılırdım bikaç sene evvel. Kazananlar olurdu iyide kazanırlardı ama CJ gibi belki kaçı böyle giderse Türkiye ye reklam veren kalmaz bizde bi taraflarımızı yalarız . Herkese kolay gelsin ...

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gerçekten CJ'nin Türk internet medyası ile verimli bir reklam platformu oluşturabileceğini düşünüyor musunuz ? ( Hileden bahsetmiyorum. )

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
afbuyurun lütfen CJ nedemek oluyor.Gerçekden de bilmiyorum açıklamınızı rica edebilirmiyim mümkünse ?

S

SatlikDomain

Misafir
beceriksiz_acemi' Alıntı:
afbuyurun lütfen CJ nedemek oluyor.Gerçekden de bilmiyorum açıklamınızı rica edebilirmiyim mümkünse ?

ahh ah cj : )

herhalde cj'yi türkiyeye tanıtan samicik'di ?

Eski olanlar ( en azından ilk siteniz 8m.com ise :) ) çok iyi bilirler, www.cj.com ben 2000 yılından diyeyim sen 99 yılından beri de faaliyet yapmaktılar, Türk webmasterlar bizim abilerimiz sağolsun Türkiyeyi banlattılar.

Şuan Türkleri alsalar en azından alternatif olarak kullanırdık tabiki,

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
bi bedava kitap lead'i vardı ben bile 100$ almıştım ayıptır söylemesi.

en meşur hilesi de bedava kontör şifresi almak için üye olundu. eski günler tabi.

fatihfx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet hey gidi günler. hileli hilesiz beş kuruş alamadığım 2000-3000 civarında $ ımı yiyen cj şeresfizi. önce hilesiz yaptım 3 kere alamadım. sonra hileli yaptım yine alamadım. herifler tam şerefsiz çıkmıştı. gerçi son zamanlarına denk gelmiştik ya neyse.

SaLvaDoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hey gidi günler , cj için ne kasardık o zaman da sertac.com dan gaza gelip herkez cj ye kasmıştı ben 800 $ civarı almıştım o zamanlar , 6 sene önce :) bu arada CJ Türkiye yi yoğun hile sebebi ile 5 sene önce banladı .

riseofthemachines

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya arkadaşlar bu cj muhabbeti ne ?Ya benimde aklıma getirdiniz.Cj gibisi gelmedi ya Türkiye'ye ve net alemine .3 sene geçti olay biteli ama hala netten para kazanma umudumun olmasının sebebidir cj .Dolu çek aldımdı .Rekor çekimt367 dolardı .Toplamda da 2k falan kazanmıştım .73 ekran tv almıştım bi çekle hehe.Ve bunların hepsi 8m 8k vs freehostlu sitelerdi.

Hala arada girer kontrol ederim Türkiyeden üye alımı var mı diye .Ama malesef .En son bir ay önce baktım .Şu an Almanya dayım .Almanyadan üye olsammı diye .Baktımda lead olayı bazılarında abartmış .10-20 dolarlık pay per lead ler var .Ve bunlar beleş siteler .

Ama doğal 3 sene önce klil başı 5 cent bulunca millet göbek atardı .Şimdi 5 cent dilenci kliki oldu .Leadler abartmış arkadaşlar ...Gaza gelsem tekrar burada üye olacam ama ismim banlı mıdır .

*O kadar buyuk firma cj bile iki 300 kusurluk çekimin arasında bir 300 lük çeke yattılardı .Defalarca mailleştim .Yok kandırmaya çalıştılardı .Ama olsun verdikleri yeter .

Cj gibisi gelmedi geleceğini de sanmam :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5