İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google da yenilikler

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
üçkağıtçı senii :D

ha bu arada başlık aç bi şeyler yap, toplayalım milleti, pigeon a da çağır. güzel bi atışalım beraber :) forumda kim varsa çağır, gelmeyen olursa hepsini banla :D

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
organizatörlük senin ruhunda var kardeşim :D bi başlık açdın günlerce durmadı yazanlar..

Yine sana güveniyoruz..

Çarşamba Kadıköy rıhtımda buluşcaz..
sasu ( döverek getiririz )
dsgnr ( kızları duydumu koşa koşa gelir )
beceriksiz_acemi ( iyineti temsilen gelecek :D )
Zıpkın ( gelmezse olmaz )

başka kimler gelebilirse lütfen yazsın..

S

sasu

Misafir
''sasu ( döverek getiririz )''

yok ben gelıcem zaten sagol dovmene gerek yok ama 58 saat oldu halen uyumuyorum gece sınır gunduz savcılık geldık ofıse sımdıde uyku vaktı geldı echo masada uyuya kaldı yazık bız sımdı kapatıp ofısı anca evlere sabah 12 ye kurdum saatımı tostumu yedım beklıyorum 1.30 da o dedıgın yerde :)

K

khssi

Misafir
Çarşamba yani yarınmı? ve saat kaçta bende gelmek isterim. Ama iş çıkışı olmalı 7-8 vs..

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
ne güzel burda tartışıyodunuz sayenizde bizde birçok şey öğrendik(ben mesela) takipteyimm

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
acemi, ben mümkün olduğunca erken gelmeye çalışıcam yalnız bu boğaz ifrazatı beni uyutmuyor bir türlü, gecikirsem kusuruma bakmayın.

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
la yok boğaz moğaz bende geliom. kanbersiz düğün olmaz. msnde çok ısrar oldu sende gel sende gel diye. derin bilgimden faydalancaklarmış nah solerim size bişiler :d

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5