İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

google dan bi mail geldi ama?

apachesoul

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
arkadaşlar bugün googledan bi geldi. adamlar sitenizde yayını durdurduk falan demişer ama yayın hala devam ediyo? ben genede tedbir olarak reklamları kaldırdım sitemden.

içeriği düzenleseydin diyenleriniz olabilir ama site bi forum sitesi. en büyük hitide MP3 ve filmler alıyo onlarıda kaldırmak olmazdı :)

şimdi benim hesabıma noldu sizce? başka bi site üzerinden devam edebilir miyim aynı google hesabıyla?

gelen mail:

Kod:
Merhaba, Hesabınızı gözden geçirirken, şu an Google reklamlarını program kurallarımıza uyum sağlamayan bir şekilde gösterdiğinizi tespit ettik. Örneğin, dilekdenizi.com/smf/index.php?PHPSESSID=67f07861a39ba8c109f8e55998bd0a11&board=127.0 sayfasında AdSense program kurallarını ihlal ettiğinizi görebildik. Program kurallarımızda ifade ettiğimiz gibi, AdSense yayıncıların Google reklamlarını telif haklı ürünlerin dağıtımı ile alakalı olan sayfalara yerleştirmelerine müsaade edilmemektedir. Program kurallarımızda ifade ettiğimiz gibi, AdSense yayıncıların Google reklamlarını heking veya cracking ile alakalı sayfalara yerleştirmelerine müsaade edilmemektedir. Örneğin, reklam gösteren sayfalar kanun dışı program, sunucu veya web sitelerine girmeyi veya değiştirmeyi sağlayan yönergelerde veya donanımda bulunamaz. Netice olarak sayfanızdaki reklam yayınını durdurduk.AdSense hesabınız etkin kalacaktır. Fakat, program kurallarımızı gözden geçirmenizi (https://www.google.com/adsense/policies) ve tüm sayfalarınızın kurallarımızla uyum içinde olduğundan emin olmanızı ciddiyetle tavsiye ederiz. Gelecekte yeniden ihlaller tespit edersek hesabınızı durdurabileceğimizi bildirmek isteriz. Saygılar, Google AdSense Ekibi

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
arkadaşlar bugün googledan bi geldi. adamlar sitenizde yayını durdurduk falan demişer ama yayın hala devam ediyo? ben genede tedbir olarak reklamları kaldırdım sitemden.

içeriği düzenleseydin diyenleriniz olabilir ama site bi forum sitesi. en büyük hitide MP3 ve filmler alıyo onlarıda kaldırmak olmazdı :)

şimdi benim hesabıma noldu sizce? başka bi site üzerinden devam edebilir miyim aynı google hesabıyla?

gelen mail:

Kod:
Merhaba, Hesabınızı gözden geçirirken, şu an Google reklamlarını program kurallarımıza uyum sağlamayan bir şekilde gösterdiğinizi tespit ettik. Örneğin, dilekdenizi.com/smf/index.php?PHPSESSID=67f07861a39ba8c109f8e55998bd0a11&board=127.0 sayfasında AdSense program kurallarını ihlal ettiğinizi görebildik. Program kurallarımızda ifade ettiğimiz gibi, AdSense yayıncıların Google reklamlarını telif haklı ürünlerin dağıtımı ile alakalı olan sayfalara yerleştirmelerine müsaade edilmemektedir. Program kurallarımızda ifade ettiğimiz gibi, AdSense yayıncıların Google reklamlarını heking veya cracking ile alakalı sayfalara yerleştirmelerine müsaade edilmemektedir. Örneğin, reklam gösteren sayfalar kanun dışı program, sunucu veya web sitelerine girmeyi veya değiştirmeyi sağlayan yönergelerde veya donanımda bulunamaz. Netice olarak sayfanızdaki reklam yayınını durdurduk.AdSense hesabınız etkin kalacaktır. Fakat, program kurallarımızı gözden geçirmenizi (https://www.google.com/adsense/policies) ve tüm sayfalarınızın kurallarımızla uyum içinde olduğundan emin olmanızı ciddiyetle tavsiye ederiz. Gelecekte yeniden ihlaller tespit edersek hesabınızı durdurabileceğimizi bildirmek isteriz. Saygılar, Google AdSense Ekibi

sencede doğal değilmi? ap açık yazmışlar işte... mp3 yayınladığın sayfada ve hertürlü telif hakları yasalarını ihlal eden sayfalarda adsense yasaktır diye.

apachesoul

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
arkadaşlar bugün bi anda adsense reklamları kayboldu. adsense hesabıma giriş yapabiliyorum, hiç bir uyarı veya başka bişi çıkmıyor. gelen mailden sonra ben forum sitemden reklamları kaldırmış ve başka bi siteye koymuştum. o sitede kurallara aykırı hiç bişi yok.

benim şimdi napmam gerekiyor, yardımcı olur musunuz acaba? bu sorunu nasıl halledebilirim?

Dostsever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iptal

Yarın bir mail daha alırsın yüksek ihtimalle.Adsense hesabın kapatıldı diyerek.
Malum, telif hakkı olan ürünlere ait bir yaptırım bu.Üstelik bu tür yayınlar sürekli şikayet konusu olmakta.Zaten ilk uyarı mesajından sonra da pek kurtuluşun yoktu.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
banada geldi bu gün :D kendi kendine tıklama diye. Sanki ben tıklıyorum bütün reklamlara heralde ortalama biraz yüksek olunca adamlar kontrol ettiler ama ne sorun buldular onu bilmiyorum up uzun mail göndermişler. :D 20$ danda olmayalım dedim bende kaldırdım google reklamlarını şimdi kimse tıklayamaz :D biraz bekliyeyim. 180 gösterime 1 tıklama çok mu fazla oluyor sizce?

manglerman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok dostum korkma aynı mail banada geldi. sadeec o siteden bütün reklamları kaldır. sonra diğer web sitelerinde normal google şartlarına uyarak reklam yayınlamaya devam et. birşey olmaz. tecrübeyle sabittir. sadece bir domainim google banlı sizin anlayacağınız ;)

F

Fox_Zener

Misafir
2-3 gündür gariplik var herkese geçersiz tıklamalarla ilgili maillet geliyor sonumuz hayrola

alexius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok dostum korkma aynı mail banada geldi. sadeec o siteden bütün reklamları kaldır. sonra diğer web sitelerinde normal google şartlarına uyarak reklam yayınlamaya devam et. birşey olmaz. tecrübeyle sabittir. sadece bir domainim google banlı sizin anlayacağınız ;)

katılıyorum sadece o domain deki yayın durdurulmuş ama kurallara aykırı davranmaya devam edersen hesabında kapatılır demiş

AlwaysFc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sorunu gıderdıgıne daır maıl at hesabıbu acarlar
ama sorunu da gıder

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Legal değil, ama sitenizdeki Adsense banlandıysa, iframe ile çözebilirsiniz bu sorunu, tabi yapıp yapmamak elinizde, günahı kendi boyunuza :)

kostak

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
yok valla yapmam banlanmak istemiorum bu ay para alalımda düşünürüz zaten başka bir domain aldım onunla uğraşacam hemenbulllllllll

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5