Google’ dan “click-to-play” ( yeni )

ahmetekinler

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Katılım
5 Aralık 2004
Mesajlar
89
Reaction score
0
Google, internet üzerinden video reklamı yayınlamaya imkan tanıyan “click-to-play” video reklam hizmetini ABD, Kanada ve Japonya pazarlarına yönelik olarak hizmete soktu.


Devamı:

Reklam verenlere hedefledikleri tüketicilere ulaşmak için yeni yollar sunan Google, ABD, Kanada ve Japonya’daki reklam verenlerine yönelik olarak “click-to-play” video reklam hizmetini duyurdu. Google içerik network’ü üzerinde çalışan “click-to-play” video reklamları, reklam verenlere hedef müşterileri ile zengin ve farklı bir iletişim kurma imkanı sunuyor. Kullanıcıların deneyimlerini korumak amacıyla “Click-to-play” reklamları, ancak kullanıcıların talepleri doğrultusunda görüntülenebiliyor. Bu sayede, tüketiciye ulaşmak isteyen reklam verenler de en ilgili ve doğrudan hedefleri olan tüketici ile iletişim kurmuş oluyor.

“Click-to-play” video reklam sisteminde reklamlar reklam verenin tercihleri doğrultusunda hedeflenen siteler veya içeriğe yönelik olarak kullanılabilecek. Buna ek olarak fiziksel lokasyona göre seçim de yapmak mümkün. Örneğin sadece New York şehrinden bağlanan ve otomobil kelimesini arayan kullanıcılara yönelik olarak reklam yapılabilecek.

“Click-to-play” video reklamlarının fiyatlandırması gösterim başına olabildiği gibi tıklama başına olarak da seçilebiliyor. “Click-to-play” video reklamları, AdWords artırma modeli üzerinde çalışacak.Alıntıdır,

Bence cok guzel bir hizmet,
Bilginize,
 

Darkart

0
İyinet Üyesi
Katılım
1 Temmuz 2005
Mesajlar
7,037
Reaction score
54
bizim fayda görmemiz için daha çok yol var...şu an test yapılan ülkeler bağlantı hızında zirvedeki ülkeler...Bana kalırsa google yine son yaptıkları gibi gereksiz bişiye başlamış. Banner a bile artık tahammülü kalmayan kullanıcı reklam seyredecek hee :D
 

romsage

0
İyinet Üyesi
Katılım
24 Aralık 2005
Mesajlar
313
Reaction score
0
bayaa oluyo. isatersek bizde verebiliyoruz. Baktım max 75mb video. (OHA)
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst