İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

google dan mail geldi; sen ne ayaksın kaç ayaksın diye soruyolar :)))

A

ALP3R

Misafir
selamlar;
arkadaşlar sizemin zorunlu host&domain değişiklişiği nedeni ile reklamlarına tekrar üye oldum , ama adamlar mail atıp sormuşlar kısacası sen ne ayaksın kaç ayaksın diye :) bende dedim zorunlu host&domain değişiklişiği nedeni ile tekrar üye oldum diye bakalım cvp bekliyorum ama daha gelmedi 1 gün oldu :(
acaba eski kodlarımı yeni sitemin html kodlarımın arasına yapıştırsam olurmu tık başına para alırmıyım ...teşekkürler

serki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet alırsın, boşuna tekrar üye olmuşsun. ben de bugün yeniden açtım siteyi zorunlu değişikliğinden sonra ve tıklamalar sonucu yine para hesaba gelmeye başladı... Tekrar üye olmana gerek yoktu yani.

e-Xtra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben de üye oldum ilk seferde bana google logosunu izinsiz kullanıyorsun çıkart onu dediler, sildim - tamam değiştirdim diye mail gönderdim ama bugün 4. gün hala adamlar cevap yazmadı. bekliyim mi yoksa yeniden üyelik başvurusu mu yapayım size ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5