İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google deki indexli bazı sayfaları sildirmek ??

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Google deki indexli bazı sayfaları sildirmek ? nasıl oluyordur arkadaşalr robots.txt içinemi kod eklicem yoksa silinmesini istediğin sayfaya metamı ??

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
evet öle ama ben biraz gereksiz keleimelrden arındırmak istiyorumd asitelerimi zamanında ilgi vardı bazı konularda onalrla ilgili sayfalar hazırldık ama artık belli konulara agırlık vericegim için içerikte ona yöneldiği için ( futbol ile çiçek konusu cokta bagdaşmıyor ) o yüzden ...

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daha önce yazmıştım forumda bir yere, benim 6 ay önce siteyi ben reglemeden önce indexlenmiş, şu an aktif olmayan absürt içerik hala indexli durumda, sitemap ekliyorum, google'a mail atıyorum, 404 sayfaları yapıyorum yok, ne yaptıysam hala duruyor orda.

Sayfalara noindex meta sını ekleyebilirsin belki onu deneyeceğim şimdi. Sonucu postlarım.

masterdolar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
denemedi iseniz robot a disallow olarak ekleyebilirsin
ben bole alt dizini halletti idim

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
disallow baştan yapılması gerekan bir kod. Şuan için yapılacak en mantıklı şey klasör ismini değişmek yani bot tekrar geldiğinde sayfaları bulamasın ve yeni sayfalarına disallow u eklersen yeniden indexlenmemesini sağlamış olursun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5