İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google den BAN lanma şekli- yardım!

iletiler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google adsense si yayınladığım 4 site var, bu sitelerden birindeki hata, spam, içerik vs konulardan dolayı eğer google beni banlarsa bu banlama tüm hesabımı banlama şeklinde mi olur yoksa sadece ilgili siteyi mi banlar ?

Ben sadece siteyi banlar diye düşünüorum, emin olayım diye sormak istedim.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adsense hiçbir zaman site odaklı banlamaz. hesap odaklı banlar...

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
eger kurallara uygun olmayan sayfaya koyuldu ise eger oraya koydugun kod kanal acılarak koyduysan o kanalı banlıyor sadece
örnek

eg-zotik sitelere koymak yasak seninde eg-zotik bir siten var kanal acıp kod ekledin o zaman o kanalı banlıyor o eg-zotik sitede reklam cıkmıyor

imkansiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben bu kanal mevzusunu tam anlayamadım Ben Kendi 3 Siteme Direk Adsanse Kodlari ekledim. Suanda Pin kodu bekliyorum 190 $ oldu ama su kanal olayıni anlayamadim nedense

iletiler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uyuz' Alıntı:
adsense hiçbir zaman site odaklı banlamaz. hesap odaklı banlar...

iyi de o zaman ibnelik olsun diye başkasının hesabındaki kodları alır, kendi siteme koyarım. sonra günde 10000 kere tıklarım, o kişinin hesabı banlanır ?

nasıl olcak bu iş.

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iletiler' Alıntı:
iyi de o zaman ibnelik olsun diye başkasının hesabındaki kodları alır, kendi siteme koyarım. sonra günde 10000 kere tıklarım, o kişinin hesabı banlanır ?

nasıl olcak bu iş.

Takip edeceksin.Belli bir düzen oturmuştur sanırım hesabında garip bir durumda hemen mail atacaksın neden bu şekil bir artış oldu şeklinde.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5