İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google 'den para kazanmak isteyen kulak versin...

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ilk etapta goze batacak bir konu ama dusununce birilerinin dikkatini cekebilecegini biliyorum. Google adsense den para kazanmak istermisiniz ? Mp3 siteniz varsa veya download siteniz varsa google adsense ye tiklamadan download yapmasina izin vermediginizi dusunun ne kadar para kazanirsiniz ? bir mp3 siteniz var gunluk tekil olarak 200 kisi 200 tane mp3 'u download ediyor dusunsenize 200 tiklama kadar para kazanacaksiniz gunluk. ayrica reklamlari da siz belirliyorsunuz ...

Sozu fazla uzatmaya gerek yok. Yaptigimiz bir sistem ile google den rahatca para kazanabilirsiniz. Nasil mi sitenize uye olmak isteyen adsense ye tiklamadan uye olamayacak mp3 indirmek isteyen download etmek icin adsense ye tiklayacak vs. vs. alternatifleri siz cogaltin. bu sistemi ASP veya PHP olan sitenize biz sistemi kuruyoruz. Ucretini havale yapiyorsunuz.

DIKKAT !
1-) bu sistem icin oncelikle bir adsense hesabinizin olmasi gerekiyor
2-) bu sistemin calismasi icin adsense ye uygun bir sitenizin acik olarak faaliyet gostermesi gerekiyor.
3-) 50 YTL 'nizin olmasi gerekiyor :)

Bu sistemin kurulma bedeli 50 YTL 'dir ilgilenenler mexut ile irtibata gecebilirler. iyi calismalar kolay gelsin.

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:mad:

Sizin yaptığınız sahtekarlıktır (Kurallara aykırı)!
Sizin üzününüzden zarar gören biziz ve utanmadan gelip bize böyle bir öneri yapıyorsun!

AdSense'deki tıklamalar reklam veren için (adwords) karlı olmazsa adwords'dan vaz geçer ve böylece AdSense kullananlar zarar görür, bu mantığı bi düşünün!

:mad:

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google den atilma sebebi hile yapmaktir. Ben kesinlikle hile yapmiyorum. bu konuda dikkatinizi cekerim. Ayrica sahtekarlik hic degil. Eger ben bir mp3 sitesi acmissam aylik 100 gb band yiyorsa gunluk 7000 tekil hitim varsa elbette gelir elde edecegim. Dikkatinizi cektim DIKKAT ! kisminda adsense ye uygun bir sitenin olmasi sart. yine belirtiyorum bu kesinlikle bir sahtekarlik degil. Hile hic degil. Hersey google adsense ye uygundur.

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site ziyaret edenleri zorla tıklattıramazsın istek dışı tıklama yaptıramazsın benimde mp3 sitem var 10.000 tekil ziyaretçisi var bu tür numaralar yapmadanda para kazanabiliyorum.

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Karalayıcı kelimeler kullananı ben karalarım. Hile yok burada.

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadasim bizde mp3 sitemizden para kazaniyoruz kazanmiyoruz degil sadece mp3 sitesi icin demedim bak ne yazmisim ... "adsense ye tiklamadan uye olamayacak mp3 indirmek isteyen download etmek icin adsense ye tiklayacak vs. vs. alternatifleri siz cogaltin. " ornek bir odev sitesi yaparsin 5 basligi okudugu zaman birsey yapmaz 6. yi okumak istediginde adsenseye tiklamasi gerekir. anlamiyorum bu anlayisi yani sistemi de surda acik acik yazsam bircok kisi koyacak sitesine. ama boyle soyleyince tepki aliyor bu tip bir konu. ZIHNIYET ZAYIFLIGI. Ayrica bu hile olsa salak gibi kendi sitem uzerinden denemezdim. Istatistikleri vereyim birde ...

Gosterim : 6869
tiklama : 271
kazanc : 47.56 $

daha fazla yoruma gerek yok.

NOT :
1-) Haksiz kazanc dedigin senin sitenin her kosesine adsense koymaklada olur o kadar iyi para kazaniyorsaniz neden adsense pesinde kosuyorsunuz.
2-) BU ASLA BIR HILE DEGILDIR !
3-) Sitenin her yerine koyarsan adsenseyi millete "tiklasana kardesim tiklada para kazanalim" demek oluyor buda bir hile zorla tiklatmis oluyorsun o zaman.
4-) MANTIK CERCEVESINDE BAKIN OLAYA !

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hrr demem gerek heralde neyse konuyu kapatın herkez kendi işine dewam.

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tamam yaptirin hiç birşey demiyorum siz haklısınız.Bu tür siteler görürsem şikayet edeceğimide söylüyorum buradan isterlerse tüm Türkiye'yi banlasınlar bende kazanmıyım umrumda değil.

Editor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yapın bakalım böylede gorun gununuzu .adamlar turklerin üstüne fazla geliyor bu sıralar sizlerin sayesinde turkleri almıyacaklar hiç bir yere herkes hile veya adına ne derseniz deyin birşeyler yapıyor..

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Istediginiz yere sikayet edebilirsiniz. Once baskalarina saygi, sonra baskalarinin emeklerine saygi, sonra insanlik derim. Benim hic umrumda degil. Ben kazancimi farkli yerden sagliyorum zaten ...

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
isyankarıımm diye bi şarkı vardı cok severim seven varmı baska ?

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya arkadasim sanirim ben anlatamiyorum veya siz anlamiyorsunuz ben hic bir yere yazmiyorum yukardaki sponsora tikla da ben para kazanayim ki sende mp3 leri indiresin. degil iki kelimeyi ayni cumlede kullanmak hic bir cumlede bir tanesi de gecmiyor. Siz turksunuz size olayi adam gibi aciklayici sekilde anlatmak icin oyle soylenmis bir soz. ki bu kadar acik bir sekilde anlatmisken bile buna hile diyip tepki gosteriyorsaniz ben hic birsey anlatamamisim demektir. KESINLIKLE ISRAR EDIYORUM BU BIR HILE DEGILDIR !

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
|AtyMir|

Kibarligin icin tesekkur ederim. Sunu anlatmaya calisiyorum. X adinda bir site sahibi var. adam aylik en az 50-60 $ host + file host zart zurt parasi oduyor. Adam bir sekilde para kazanmak zorunda reklam almak istiyor kimse reklam vermiyor. Istegim bu tip adamlar kazansin turkce 5 site varsa neden 15 site olmasin X kisisi para kazanmazsa kapatacak sitesini veya yeni bir site acamayacak neden acmasin ? neden yeni bir site actikca kendini gelistirmesin. Ama direk tepki bizim bazi seylerden sogumamizin nedenidir. 50 YTL konusuda isin espiri kismidir bunuda belirteyim. Dikkat ederseniz sonunda gulucuk var.

NOT :
BU SISTEMI DAGITMAKTAN HILE YAPMADAN GOOGLEDEN DAHA COK PARA KAZANDIRMAYA CALISMAKTAN VAZ GECTIK !!!

U

username

Misafir
kişi reklama tıklamadan üye olamıyorsa veya tıklamadan download edemiyorsa bu açıkça hile, google adsense kuralarını okuduysanız anlamış olmanız lazım zaten

~Aykut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu şekilde gördüğüm siteyi anında şikayet ederim.
bu olay hem kural dışı hemde kurallara uyan insanların hakkını yemekdir.

madem o kadar biliyorsun neden farklı yerden kazanıyorsun sende yapsana ?

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Az kaldı ADsense Türkiye için lokavt yapıcak. Geçmişte örneklerini çok gördük. Sürekli tekerrür ediyoruz ama bir türlü akıllanamıyoruz.

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eğer bu sistemin yanlış olmadığını düşünüyorsanız bu konu hakkında detaylı bilgiye sahip değilsiniz. fazla uzatmaya gerek yok.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5