İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google 'den para kazanmak isteyen kulak versin...

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
BEYLER !!!

Toplam 118.507 452 0,4% USD 0,21 USD 24,92
Ortalamalar 2.418 9 USD 0,51

1-) Yukarida ki kendi adsense hesabimdir. 118 bin gosterim ( 9 gunde ) tiklama 452 Kazanc 24,92 Hic bir sekilde hile yoktur bu kazanc gozunuze batiyorsa vereyim sifresini bir hayir sever devam etsin.

2-) Konuyu sacma sapan yerlere cekiyorsunuz biz adsense den bahsederken konu muziklerim.com 'a gidiyor.

3-) Su anda bize ait sadece 1 tane yabanci sitede bu sistem kullaniliyor gunluk ziyaretci sayisi 400-500 civari ve o domain icin ayrica alinmis olan google hesabi 2 aydir kapanmadi. ( NOT : HALA ACIK Cek gelmisse google kontrol etmis ve hile yok demek istemistir )

4-) Biz turkiye banlansin webmasterler para kazanmasin demiyoruz. Madem bu kadar pesine dusuyorsunuz x kisisi yorum yapmayi biliyorsun ama mp3 sitene google adsense koyuyorsun. Yasak degil mi kardesim neden koyuyorsun.

5-) Y kisisi cok iyi bildigini zannediyorsun ama bizim yazdigim sistemin 1 kelimesinden dahi haberin yok. Cunku kodlar su anda internette bir sitede var ve o siteye de turklerin girisi yasak sadece yabancilara acik bir site. Uyaniklar icin proxy ile girmekte yasak. Google ye yardimci oluyoruz. Proxy girisleri direkt olarak siteden banlanma sebebi oluyor.

6-) Bu sistemin bulundugu site Arama Motoru - Kategori Sistemi ile calisan bir paylasim sitesidir. Hic bir sekilde sitede download veya uyelik yokturdur.

7-) Siz konuyu sadece zorunlu tiklamaya cekiyorsunuz. Ama defalarca soyledigim birseyi hala anlamiyorsunuz. ALTERNATIFLERI COGALTMAK SIZIN ELINIZDE. Aciklayici olmasi ve anlatabilmek icin oyle yazildiginida belirtmistik.

:cool: Bazi insanlarin amaclari nedir bilemem ama gordugum kadari ile sadece bir ustteki yaziyi okuyup o yaziya gore sacma sapan yorum yapip konuyu dallandirip budaklandirmak. YORUM YAZACAK OLAN KONU ILE ILGILI YAZSIN LUTFEN.

9-) DAHA ONCEDE BELIRTTIGIMIZ GIBI BU SISTEM KESINLIKLE SATLIK DEGILDIR. KONU KONU OLMAKTAN CIKMISTIR. HIC BIR SEKILDE HIC KIMSEYE VERILMEYECEKTIR. BU BIR HILE DEGILDIR. GOOGLE BUNA IZIN VERMEKTEDIR. COK IYI KODLAMA BILDIGINI IDDA EDEN ARKADASLAR BU KADARINI DUSUNEBILIRLER. SISTEMI GOSTERDIGIMIZDE EMINIM O IYI KODLAMA BILEN ARKADASLAR HILE OLMADIKLARINA INANACAKLARDIR.

10-) Bu konu kapanmistir. Lütfen daha fazla suyunu cikartmayalim.

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
OLTA' Alıntı:
en basitinden bu YASAK

merak etme ben yeni pencere de actirmiyorum google kendisi yeni pencere de aciyor. iste bu kismini anlamis olsaydiniz hile olmadigini anlardiniz. TURKIYE 'DE HERKESIN GOOGLE ADSENSE REKLAMI AYNI SAYFADA ACILIYOR BENIMKI YENI PENCEREDE ACILIYOR. HERSEY BU KISIMDA BITIYOR !!!

P

postmodern

Misafir
Millet bu işten ekmek yiyor, senin gibi adamlar yüzünden Türkiye itibarı sıfıra iniyor. Yazık... Kendini uyanık zanneden şark kurnazları yüzünden bir yere gidemiycez.

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hala neyin kavgasini yapiyorsun sen ? Burdan ozel mesaj atim sonra da siteyi inceleyen 3 kisi oldu 3 de iyi webmaster 3 de ozur diledi 3 de bir hile bulamadi google hile bulamadi sen nasil hile oldugunu idda edip birde kalkip turkiye yi bana index liyorsun. Ya az mantikli olun. Az dusunceli olun. Az da akilli olun. Hile olsa salak gibi ben kendi yabanca siteme koyarmiyim. tiklama basina zaten en az 1 $ veriyor gunde 100 tiklama olmaz da 10 tiklama olur yine yeter. Hile olsa bu riski goze alir miyim bu kadar aptal miyim ben bu kadar gerizekali miyim. Ama herseyi iyi bildigini idda eden sen ve senin gibiler yuzunden turkiye bu durumda. Rauf Denktas soyle der "kucuk insanlar kucuk dusunur buyuk insanlar buyuk dusunur. kim buyuk dusundugunu soylerse o kucuk dusuncededir." gerisi size kalmis...

Rauf denktas + 1

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5