İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google deneme EFT gönderecek!

ReksNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google deneme EFT ücretlerini gönderecek. Bunu nereden anladım? 2 tane Yeni Banka Hesabı eklemiştim. İlk eklediğim banka hesabım yanlışdı akbank bahçekapı şubesi eklemem gerekirken, eminönü şubesi ekledim bugün google hesabıma girdiğimde yanlış eklediğim banka hesabım silinmiş durumda bu demek oluyorki google EFT yapmayı denedi fakat gönderemedi. Çünkü hesap yanlışdı. Doğru eklediğim banka hesap numaram yerinde duruyor bu demek oluyorki deneme EFT lerimiz gönderildi. Bir kaç gün içinde hesabımızda gözükecek.

U

umurcan

Misafir
bende olmamış böyle bişey demekki benimkini yollamıyolar daha :)

B

Baria

Misafir
google bu gun nasıl giriyor ? hafta sonları eft çalışmıyor mu ?

fugitive

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
yarına bakıcaz artık sanmıyorum gerçi ama

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bugun ayın 15. ve halen eft gelmemiş. yani hesabı onaylayamıcaz. eft ile ödeme alımı sonraki aya kaldı :(

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
komikhane' Alıntı:
bugun ayın 15. ve halen eft gelmemiş. yani hesabı onaylayamıcaz. eft ile ödeme alımı sonraki aya kaldı :(
Birçoğumuzun deneme ödemesi Çarşamba günü yatırıldı ve 10 gün içinde hesaba geçeceğini aksi tadirde bildirmemizi söylüyorlar. 5 gün geçti bakalım birkaç güne netlik kazanır umarım..

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
EFT için yerel banka bilgileri isteniyordu. Bu demek oluyor ki ödemeler Türkiye sınırları içerisinde faaliyet gösteren bir banka tarafından yapılacak.

Bankalar arasındaki EFT işleminin -iş saatleri içerisinde- ortalama 3 dakika içerisinde tamamlandığı biliniyor.

Bu bilgiler ışığında benim fikrim, Google henüz deneme ödemelerini göndermedi.

Ayrıca bir komplo teorisi;
Google henüz EFT deneme ödemelerini yapmadı. Bu işlemi gerçekleştirmek için ayın 15'inin geçmesini bekliyor. Çünkü 15'inden sonra yapılacak olan ödeme yolu değişiklikleri diğer aya sarkıyor. EFT hesaplarımızı onaylayamadığımız için, bu ay ödemeleri yine çek yoluyla alacağız.

Ödemeleri çek ile almamız, Google için bir avantajdır. Güvenli çeklerde yaklaşık 1 hafta, normal çeklerde ise 1 aya varan bir gecikmeli ödeme söz konusu olacaktır. Bu süre içerisinde ödeme yapılacak olan parayı işletecek olan Google, ayrıca bir ek gelir sağlayacaktır.

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla bende tekrar beklemeye aldim, cekle falan ugrasamam artik, ayin 10 unda yatirdiklarini soyluyolar elbet yarin obur gun gelir zaten tahminimce eft acilmayan diger arkadaslarida bu ay icinde acarlar eft yi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5